Galas wraca po kontuzji. Jeziorak Iława – Sparta Brodnica 0:1

Dziś późnym wieczorem Jeziorak zmierzył się ze Spartą Brodnica. W sparingu minimalnie lepsi byli brodniczanie, którzy zwyciężyli jedną bramką. Warto też dodać, że do zespołu powrócił Radosław Galas.

Spotkanie zaczęło się dynamicznie ze strony Sparty, która mocno zaatakowała. W siódmej minucie piłkę w bramce iławian umieścił Kacper Rybacki. Napastnika Sparty piłka szukała, gdyż mógł szybko podwyższyć wynik. Piłkarze Jezioraka szukali wyrównania, byli blisko. Niestety bardzo groźny strzał został obroniony przez golkipera przyjezdnych.

Do składu Jezioraka powrócił Radosław Galas, który nabawił się kontuzji podczas inauguracji okresu przygotowawczego. Jego występ należy ocenić na plus.

Po przerwie Jeziorak często atakował, lecz brakowało spokoju i dokładności. Sparta mogła podwyższyć prowadzenie, Kacper Rybacki w znany tylko sobie sposób nie trafił z trzech metrów do bramki – będąc zupełnie nie pilnowanym.

Jeziorak Iława – Sparta Brodnica 0:1 (0:1)

– Kacper Rybacki 7′

Jeziorak: Ciura, Lewicki, Kaźmierski, Kowalski Figurski, Kuciński, Parulis, Ksiuk, Szczepański, Lewandowski, Brejdakowski, Trzciński, Kochalski, Miazek, Neumann, Kolcz, Galas, Madej.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji