Galeria Jeziorak, U Czapy i Port 110 sponsorami meczu z Lechią

Miło jest nam poinformować, że w organizacji meczu towarzyskiego Jeziorak Iława – Lechia Gdańsk wspierają nas trzy lokalne, znaczące marki. To Galeria Jeziorak, restauracja U Czapy oraz  Port 110 *** – hotel-restauracja-marina.
 
Galeria Jeziorak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych galerii handlowych w regionie. Składające się z dwóch kondygnacji centrum handlowe skupia najbardziej znane marki z branży odzieżowej, obuwniczej, operatorów telefonii komórkowych czy dystrybutorów sprzętu elektronicznego. Na ostatnim piętrze obiektu znajduje się parking ze 140 miejscami postojowymi.
 
W bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Jeziorak usytuowana jest restauracja U Czapy, która w czerwcu ubiegłego roku szturmem wdarła się na rynek lokali gastronomicznych o wysokim standardzie. Podziwiając krajobraz Małego Jezioraka można tam nie tylko dobrze zjeść, ale też obejrzeć na żywo wydarzenie sportowe czy zwyczajnie miło spędzić czas ze w gronie przyjaciół.
 
Nie mniej pięknie, bo nad wschodnim brzegiem Jezioraka przy ul. Konstytucji 3 Maja, usytuowany jest Port 100 – trzygwiazdkowy hotel z restauracją i mariną. Oferuje noclegi w nowoczesnych i komfortowych pokojach oraz apartamentach. Jest miejscem organizacji konferencji, wernisaży oraz tematycznych spotkań kulinarnych, podczas których goście poznają tajniki kuchni z najróżniejszych zakątków świata.
 
Mecz towarzyski Jeziorak Iława – Lechia Gdańsk odbędzie się w sobotę 25 marca o godz. 12:30 na Stadionie Miejskim w Iławie. Wstęp 10 zł. Część środków uzyskanych z dystrybucji wejściówek zostanie przeznaczonych na leczenie małej Laury Królik.
 
Zapraszamy!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji