Galeria z testów sprawności ogólnej i specjalnej zawodników Akademii IKS Jeziorak Iława

Wczoraj, w środę 22 września, na Stadionie Miejskim w Iławie odbyły się testy sprawności ogólnej i specjalnej dla zawodników Akademii IKS Jeziorak Iława. Zapraszamy do obejrzenia galerii z wczorajszych testów.

Udział w testach wzięło 119. zawodników Akademii IKS Jeziorak, od grupy żaka młodszego (2014 r. i młodsi), do kategorii trampkarza starszego (2007 r. i młodsi). Niestety przez choroby część zawodników została w domach i nie mogła wziąć udział w tym wydarzeniu. Warto również zaznaczyć, że w testach nie wzięły udziały nasze najmłodsze grupy skrzatów (2015 r. i 2016 r.), oraz juniorzy, którzy tego dnia rozegrali mecz kontrolny z Unią Susz, grającą w lidze okręgowej.

Zawodnicy mieli do wykonania sześć testów: zwroty z piłką, żonglerka, prowadzenie piłki, bieg po slalomie bez piłki, skok w dal z miejsca, oraz szybkość (30 metrów).

Podsumowaniem testów będą gry w poszczególnych rocznikach, które odbędą się za tydzień w środę na orliku (grupy żak), oraz stadionie (grupy orlik, młodzik, trampkarz). Trenerzy będą mieli przydzielone grupy do obserwacji (z wyłączeniem tych, którzy sami prowadzą).

Głównym celem testów jest monitoring i kontrola procesu treningowego zawodników. Dodatkowo na podstawie tych dwóch aktywności wyłonimy chłopców na najbliższy miesiąc do projektu Talent, o którym więcej napiszemy niebawem.

Autorzy: Bartłomiej Boros, Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji