Global MK sponsorem Jezioraka!

Kilka godzin temu rozpoczął się nowy tydzień, a już mamy dla Państwa dawkę dobrych informacji. Kolejnym sponsorem Jezioraka została iławska firma – Global MK, należąca do pana Marcina Krzemińskiego. Witamy w Rodzinie Jezioraka!

Global MK jest kolejnym sponsorem, który zdecydował się wesprzeć, a także rozreklamować swoją działalność za pośrednictwem Jezioraka. Firma została założona w 2014 r., oferując profesjonalne usługi remontowe.

-Powróciłem do Iławy po kilkunastu latach. Zawsze kibicowałem Jeziorakowi, którego oczywiście miałem w sercu. Bardzo chciałem wesprzeć Jeziorak, a jednocześnie rozreklamować usługi swojej firmy. – powiedział w rozmowie z nami Marcin Krzemiński, właściciel firmy. – Zachęcam również znajomych do tego, aby rozpoczęli swoją przygodę z Jeziorakiem. Nie tylko jako kibice, ale także jako inwestorzy. Warto zainwestować swój kapitał w Jeziorak, który daje możliwość bardzo dobrej reklamy.

Firma naszego sponsora realizuje zlecenia na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem rynku nieruchomości w Iławie i okolicach. Global MK działa na zlecenie klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, również wspólnot mieszkaniowych. Nasz sponsor prowadzi również prace mające na celu budowanie domów od podstaw, a także profesjonalne wykończenie wnętrz.

Dziękujemy za zaufanie, witamy w Rodzinie Jezioraka. Życzymy wielu zadowolonych klientów, kolejnych zleceń i rozwoju firmy.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji