Gramy o najwyższe cele! Jeziorak Iława – Mrągowia Mrągowo 5:0 (1:0)

Pokonaliśmy silną Mrągowię Mrągowo 5:0. Dzięki dzisiejszej wygranej piłkarze Jezioraka awansowali na trzecią pozycję w tabeli forBET IV ligi.

Mrągowia była od początku wymagającym przeciwnikiem, w której dzielił i rządził Łukasz Kuśnież. Były gracz Jezioraka jest zdecydowanym liderem mrągowian. Po trafieniu Wojciecha Figurskiego w 33. minucie wyszliśmy na jednobramkowe prowadzenie.

Dziewięć minut po zmianie stron podanie Pawła Sagana na gola zamienił Łukasz Święty. W 65. minucie zespołową akcję iławian strzałem do pustej bramki wykończył Radosław Galas. Na dwanaście minut przed końcem Arkadiusz Kuciński skierował piłkę do Krzysztofa Kressina, a ten piękną główką pokonał Marcina Marszałka. W 84. minucie Karol Kaźmierski obsłużył podaniem grającego trenera Wojciecha Figurskiego i było 5:0. Po dzisiejszej wygranej zajmujemy trzecie miejsce w tabeli forBET IV ligi.

Jeziorak: Malanowski (85 Ciura), Kolcz (68 Kaźmierski), Kressin, Święty (80 Janiszek), Figurski, Kuciński (85 Lewandowski), Galas, Suchocki (72 Parulis), Kochalski, Czarnota, Sagan.

Sędziował: Paweł Wyszczelski (sędzia główny), Michał Pereszczako (asystent 1), Robert Zielonka (asystent 2).

// Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji