IBO: Zagłosujmy na projekt numer 5! Wspólnie wspierajmy rozwój sportów wodnych!

Rozpoczęło się właśnie głosowanie na projekty, które znalazły się w finałowej batalii w ramach Iławskiego Budżetu Obywatelskiego. Iławski Klub Sportowy zaprasza do tego, by zagłosować na projekt numer 5, autorstwa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. Razem możemy wpłynąć na przyszłość iławskich sportów wodnych, a także na rozwój sportowy dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów!

W poniedziałek wystartowało głosowanie na projekty, które weszły do finałowego etapu w ramach Iławskiego Budżetu Obywatelskiego. Iławski Klub Sportowy udzielił wsparcia projektu numer 5, autorstwa Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.

Iławski MOS złożył projekt, którego celem jest promowanie żeglarstwa wśród dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Klub, który skupia w swoich szeregach blisko setkę mieszkańców Iławy, pragnie zakupić sprzęt dla swoich zawodników. – Naszym celem jest zakup sprzętu, w tym optymistek, omeg, przyczepy ciężarowej, a także popularyzacja żeglarstwa wśród mieszkańców Iławy. Warto wspomnieć o tym, że nasza zawodniczka Agata Barwińska, jest reprezentantką Polski, a także świeżo upieczoną Vice–Mistrzynią Świata. Jest najlepszym przykładem na to, że warto inwestować w dzieci i młodzież, a Agata jest dumą naszego iławskiego klubu i regionu. Pragniemy również promować aktywny tryb życia, aktywność fizyczną i żeglarstwo wśród dzieci, młodzieży, ale również pośród dorosłych i seniorów. Na treningi w naszym klubie można się zapisać w każdym wieku, nawet bez doświadczenia. W Polsce utarł się mit, że żeglarstwo to sport dla osób bogatych, jest to bzdura. Zachęcamy do tego, by zagłosować na projekt autorstwa Stowarzyszenia Sportów Wodnych, by każdy mieszkaniec naszego miasta mógł w przyszłości zasmakować tego pięknego sportu. – Powiedziała naszej redakcji przedstawicielka MOS-u, pani Paulina Śnihur.

Koszt realizacji projektu wynosi 240 tysięcy złotych. Na projekt numer pięć można głosować w wyznaczonych punktach, w tym oczywiście w Galerii Jeziorak, która sponsoruje Iławski Klub Sportowy. Stoisko z przedstawicielami Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego znajduje się obok salonu Empik. W głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy, w tym dzieci i młodzież. Na projekt można również zagłosować online, głosowanie odbywa się TUTAJ!

Do wsparcia projektu zachęca sama Agata Barwińska!

Warto dodać, że polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy – Michał Malinowski, wielokrotnie również korzystał z uroków Jezioraka. 31-letni aktor, który pokochał nasze miasto, 28 stycznia wypłynął z mariny w Szczecinie do Ameryki Południowej, podróżując przez Ocean Atlantycki na własnoręcznie zrobionym jachcie!

Michał Malinowski 28 grudnia 2019 r. udał się w samotną podróż do Ameryki Południowej, na własnoręcznie zrobionym jachcie!

Zapraszamy wszystkich mogących głosować do tego, by zagłosować na projekt numer 5! Wspólnie wspierajmy iławski sport!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji