II Liga Piłki Ręcznej: Przed meczem: Jeziorak Iława – MKS Grudziądz

Spotkanie szóstej kolejki 2. Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn przeciwko MKS Grudziądz będzie dla podopiecznych trenera Karola Adamowicza doskonałą okazją na przerwanie złej serii. Iławianie przegrali bowiem już cztery mecze z rzędu.

Nietypowo, bo w czwartek (7 listopada) piłkarze ręczni Jezioraka zmierzą się z drużyną MKS Grudziądz. Po prawie trzytygodniowej przerwie szczypiorniści wracają na parkiet, aby zdobyć pierwsze punkty w sezonie. Osiągnięcie celu nie będzie łatwe, bowiem do Iławy przyjedzie lider pomorskiej grupy II ligi Mężczyzn – drużyna MKS Grudziądz.

Początek sezonu 2019/2020 nie ułożył się po myśli podopiecznych Karola Adamowicza. Piłkarze ręczni Jezioraka zanotowali falstart i w 4. kolejnych meczach schodzili z parkietu pokonani. Forma iławian ostatnimi czasy z pewnością nie napawa optymizmem. Czy Jeziorowcom uda się przełamać niekorzystną serię? Okaże się już dziś.

Pomocni okazać się mogą nowi zawodnicy Jezioraka – Mateusz Kulesza oraz Mateusz Liszewski, którzy zadebiutują właśnie podczas tego spotkania.

Mecz kończący zmagania drugoligowych zespołów w ramach szóstej kolejki rozpocznie się o godzinie 19:00 w hali widowiskowo-sportowej w Iławie. Wstęp 5 zł, posiadacze karty Rodziny Jezioraka wchodzą za darmo. Zapraszamy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji