III liga kobiet: Pierwsze koty za płoty. Forty Piątnica – Jeziorak Iława 3:0 (3:0)

Zawodniczki Jezioraka Iława zainaugurowały rozgrywki warmińsko-mazurskiej III ligi kobiet. W meczu 2. kolejki uległy na wyjeździe drużynie Forty Piątnica 0:3. Niedzielny mecz przed własną publicznością powinien być okazją do poprawienia gry, ale także nastrojów.

fot. Forty Piątnica – sekcja żeńska

Początek meczu przebiegał pod dyktando naszych rywalek. Widać było, że młode piłkarki Jezioraka na początku spotkania mają jeszcze tremę, jednak w miarę upływu czasu gra wyglądała już dużo lepiej. Świadczy o tym fakt, że początek spotkania należał do gospodyń, które szybko uzyskały prowadzenie. Dwie bramki zdobyła Dominika Jermacz, a jedną Kamila Banach.

Po przerwie widzieliśmy zupełnie inny zespół Jezioraka niż w pierwszej połowie.

– Druga połowa była zdecydowanie pod nasze dyktando. Graliśmy dużo lepiej, co zaowocowało wieloma sytuacjami bramkowymi. Niestety zabrakło dokładności i odrobiny szczęścia. Dążyłyśmy z uporem do zmiany rezultatu. Niestety żadna bramka w tej części gry już nie padła. Oczywiście nie jesteśmy zadowolone z wyniku, lecz z tego, że każda z nas pokazała charakter i zostawiła serducho na boisku – powiedziała po meczu zawodniczka Jezioraka Monika Gralewska.

Jeziorak: Wardowska, Zdrojewska, Bagan, Łukaszewska, Bębenek, Zabłotna(kpt), Gralewska, Lange, Zbrzeska, Wesołowska, Jankowska

Zagrały również: Zelma, Balcerewicz, Kaślewicz, Strzyżewska, Nadolska

Trener: Piotr Lange

Trzy kolejne mecze zawodniczki Jezioraka rozegrają u siebie. Pierwsze z nich już w najbliższą niedzielę o godzinie 13:00. Przeciwnikiem będzie drużyna Hanzy Elbląg. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną murawą. Wstęp wolny.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji