Iławski Budżet Obywatelski dla Jezioraka

Wszystkich kibiców iławskiego Jezioraka oraz miłośników sportu gorąco zachęcamy do oddania głosu na biało-niebieski projekt w Iławskim Budżecie Obywatelskim.

Jak czytamy na stronie ilawa.budzet-obywatelski.org celem „Iławskiego Budżetu Obywatelskiego 2019 jest aktywizacja mieszkańców Gminy Miejskiej Iława i wyrażenie opinii, co do zakresu projektów proponowanych do realizacji z budżetu Miasta Iławy.”

Nasz projekt zakładający organizację obchodów 75-lecia najbardziej zasłużonego klubu w historii Iławy świetnie się w całą ideę wpisuje, zresztą to doskonały sposób nie tylko na uświetnienie klubowego jubileuszu, ale i przedstawienie mieszkańcom miasta i nie tylko, historii Jezioraka na dodatek w aktywnej formie. Wstęp na wydarzenie ma charakter otwarty i jest dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Projekt „75 lat Jezioraka Iława” to w praktyce impreza całodniowa obchodów 75-lecia klubu ITS Jeziorak Iława, największego klubu sportowego w regionie. W planie imprezy:

– mecz piłkarski z Ekstraklasowym, bądź 1-ligowym rywalem,

– darmowy grill dla mieszkańców,

– gry i zabawy dla dzieci,

– wystawa zdjęć i pamiątek,

– rozmowy z legendami Jezioraka Iława,

– konkursy z nagrodami,

– wydanie okolicznościowych koszulek, szali, wpinek, smyczy, proporczyków.

Zachęcamy kibiców Jezioraka oraz wszystkich miłośników sportu z Iławy, do oddania głosu na projekt:

22. „75 lat Jezioraka Iława” – jubileusz na Stadionie Miejskim w Iławie

Projekt dotyczy aktywizacji mieszkańców Iławy poprzez pielęgnowanie wartości rodzinnych w ramach aktywnego spotkania pokoleń różnych sekcji klubu, zarządu oraz kibiców. Atrakcje zostaną stworzone z myślą o wspólnej rekreacji dzieci i dorosłych w plenerze, w oparciu o piknik, animacje i rywalizację sportową. Mają zapewnić iławianom rozrywkę, być okazją do spędzenia czasu w gronie rodzinnym i zbliżenia się do społeczności klubu.

Głosowanie rozpocznie się 19 grudnia i potrwa do 20 grudnia (głosowanie pisemne i przez internet).

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji