Iławski charakter i wyśrubowany rekord! Granica Kętrzyn – Jeziorak Iława 1:4 (0:0)

Wczoraj po bardzo emocjonującym spotkaniu, które obfitowało w doskonałe okazje strzeleckie, pokonaliśmy w Kętrzynie zespół Granicy. Trzy gole dla Jezioraka zdobył Wojciech Figurski, a jedno trafienie dołożył Radosław Galas. Dla Granicy bramkę strzelił Paweł Kowalewski.

Pierwszy gol padł cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy, a kibiców gospodarzy w stan euforii wprowadził Paweł Kowalewski. Do wyrównania doprowadził w 64. minucie Wojciech Figurski, a piłka musnęła jeszcze nogę stopera gospodarzy. Po siedmiu minutach Jeziorak prowadził, silnym strzałem popisał się Radosław Galas.
Na pięć minut przed końcem grający trener iławian drugi raz pokonał golkipera miejscowych, i była to dwusetna bramka “Figura” zdobyta w seniorskiej drużynie Jezioraka. Figurski dwie minuty później kolejny raz podpisał się pod przewagą Jezioraka ustalając wynik końcowy.

Jeziorak: Malanowski, Kolcz, Kowalski, Kressin (87 Ksiuk)), Święty (87 Janiszek), Kucinski, Figurski, Suchocki (75 Parulis), Kochalski (55 Galas), Sagan, Czarnota (46 Madej).

Sędziował: Krzysztof Mróz (sędzia główny), Damian Dębski (asystent 1), Łukasz Artemniak (asystent 2).