Informacja o transmisji, przyznanych akredytacjach, a także komunikat organizacyjny

.Zakończył się proces przyznawania akredytacji dla przedstawicieli mediów, które będą relacjonowały pojedynek Jezioraka Iława z Lechią Gdańsk. Zapraszamy do zapoznania się z listą akredytowanych redakcji, a także komunikatem organizacyjnym.

Już tylko godziny dzielą nas od wielkiego wydarzenia, meczu 75-lecia Jezioraka Iława, który miał odbyć się w ubiegłym roku. Jeziorak zagra z Lechią Gdańsk, która jest równolatkiem Iławskiego Klubu Sportowego. Lechia przechodziła również podobną historię, jak Jeziorak, a same zespoły spotykały się ze sobą, grając w meczach towarzyskich, ligowych i pucharowych.

Jutrzejszy mecz będzie transmitowany na żywo, za pośrednictwem naszej klubowej telewizji internetowej JEZIORAKTV. – Zachęcamy do oglądania tych wszystkich kibiców, którzy nie mogą się pojawić tego dnia na stadionie. Spotkanie będzie komentować Wiesław Raczkowski.

Przedstawiamy listę mediów, które będą relacjonować to spotkanie:

Media klubowe Jezioraka Iława

Media klubowe Lechii Gdańsk

Info Iława

Gazeta Iławska

Melo Radio

Radio Eska

TVP – Telewizja Polska

Lechia.net

Stadionowi oprawcy

Polskie Radio Gdańsk

Zakończyliśmy już proces przyznawania akredytacji na to spotkanie.

Uwaga! Wszyscy fotoreporterzy wykonujący zdjęcia z poziomu murawy, mają obowiązek posiadać własną kamizelkę. Klub nie zapewnia kamizelek. Akredytacje będą do odebrania od godziny 14:00, za potwierdzeniem odbioru w kasie, przy bramie głównej, która mieści się obok basenu. Niestety po meczu nie odbędzie się tradycyjna konferencja prasowa.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji