“Zawsze blisko ludzi” – Jan Szynaka świętuje 60-te urodziny!

Dziś sześćdziesiąte urodziny świętuje potężny przedsiębiorca, wieloletni i obecny sponsor, były prezes klubu, a także wielki pasjonat piłki – Jan Szynaka. Panu Janowi, z którym Jeziorak odnosił największe sukcesy, a także będzie tworzył nową, piękną historię – życzymy wszystkiego najlepszego!

Jan Szynaka urodził się 15 lipca 1961 roku, od najmłodszych lat związany jest z branżą meblową. Jego ojciec, Jan Szynaka Senior założył w 1957 r. przydomowy zakład produkcji mebli. W 1985 roku Jan Szynaka przejął zakład, rozbudował w grupę meblową składającą się z kilku zakładów produkcyjnych, firmowe sklepy, magazyny i centrum logistyczne. Na przestrzeni lat Grupa Szynaka Meble stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na światowym rynku.

Szynaka Meble przez wiele lat wspierała poczynania piłkarzy Jezioraka, walnie przyczyniając się do największych sukcesów w historii klubu. Jan Szynaka nierozerwalnie jest związany z piłką nożną, a zwłaszcza z iławskim klubem, którego był również prezesem. Grupa kilka dni temu przedłużyła umowę z Iławskim Klubem Sportowym Jeziorak, o czym pisaliśmy TUTAJ. Szynaka Meble bardzo przyczyniła się do odbudowy klubu, kiedy iławianie zaczęli pisać nową historię, zaczynając w 2014 r. grać w B-klasie.

Działalność przedsiębiorcza, sportowa i charytatywna naszego wspaniałego solenizanta jest dostrzegana również u szczytu władzy, a także za granicą. Jan Szynaka został odznaczony między innymi: Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski (2018), Odznaką Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej, Złotym i Srebrnym Krzyżem Zasługi (2005, 2000). Od 2015 roku pełni funkcję prezesa Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Został także Honorowym Konsulem Republiki Białoruś, a w 2019 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda powołał Prezesa Jana Szynakę do Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP.

Warto wspomnieć o tym, że w 2019 roku firma ufundowała meble i wyposażenie Sali Posiedzeń Rady Bezpieczeństwa ONZ w Nowym Jorku.

Panie Janie! Dziękujemy za wszystko, co do tej pory Prezes zrobił dla rozwoju Jezioraka. Mamy nadzieję, a także wierzymy w to, że wspólnie będziemy pisać złotymi literami najnowszą historię Jezioraka. Przyszłość znajduje się w naszych rękach. Motto “Zawsze blisko Ludzi” z pewnością sprawi, że razem poderwiemy naszą lokalną społeczność, która będzie aktywnym uczestnikiem kolejnych wspólnych, pięknych chwil.

Wszyscy chcemy zasiadać do meczów Jezioraka, jak do pięknej telenoweli. Przeżywać wspólnie emocje, razem się cieszyć i płakać. Tylko wspólnie możemy budować przyszłość, którym jednym z motorów napędowych z pewnością będzie Szynaka Meble!

Z okazji pięknej rocznicy, sześćdziesiątych urodzin, życzymy dużo zdrowia, wspaniałych chwil w rodzinnym gronie, niekończącej się pasji, samych sukcesów zawodowych, by Grupa Meblowa Szynaka zawsze cieszyła się zaufaniem i zadowoleniem ze strony klientów, a także podbijała serca kolejnych zadowolonych nabywców. Życzymy samych pięknych chwil z Rodziną Jezioraka, wspólnych sukcesów sporotywch, by motto przewodnie firmy, także łączyło iławian.

Jeziorak i Szynaka łączy iławian! – tego się trzymajmy.

Autor: Karol Synowiec

fot. Gazeta Olsztyńska

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji