Jeden z bliższych wyjazdów —-> Miłomłyn

Najbliższy w rundzie był oczywiście wyjazd do Wikielca, ale Miłomłyn to też rzut beretem! Piłkarze Jezioraka będą musieli przejechać 35 km, żeby zmierzyć się z tamtejszą Tęczą. 
 
Tęcza Miłomłyn to zespół, który nie prezentuje się zbyt dobrze na przestrzeni całego sezonu. W swoim ostatnim spotkaniu zremisowali z MKS-em Korsze 2:2 a dwie kolejki temu musieli uznać wyższość lidera tabeli forBET IV ligi. Concordia strzeliła zespołowi prowadzonego przez Radosława Gołębiewskiego aż 6 bramek. Wspomniany trener przejął niedawno zespół po Pawle Oliwa i stoi przed nim duże wyzwanie. Kibice z Miłomłyna dalej liczą, że Tęcza utrzyma się w lidze. Aktualnie zespół znajduje się na 15. pozycji w tabeli.
 
Jeziorak do ligowego rywala jedzie z jednym celem – zwycięstwo i zatarcie śladów po wpadce, która miała miejsce dwie kolejki temu. Iławianie w doliczonym czasie gry stracili bramkę w Nowym Mieście Lubawskim, tym samym przegrywając z broniącą się przed spadkiem Drwęcą 0:1. W Iławie, na własnym stadionie było już znacznie lepiej. Spotkanie 23. kolejki z Czarnymi Olecko zakończyło się skromnym, acz pewnym zwycięstwem. Bramki dla Jezioraka strzelali Daniel Madej oraz Arkadiusz Kuciński. Ten drugi swoim trafieniem wskoczył na 3 miejsce w klasyfikacji króla strzelców ex aequo z Radosławem Lenartem.
 
Mecz, który rozgrywaliśmy w rundzie jesiennej skończył się dwubramkowym zwycięstwem podopiecznych trenera Figurskiego. To właśnie grający trener strzelił pierwszą, dającą prowadzenie bramkę. Zaraz po nim podwyższył niezawodny w tym sezonie Arkadiusz Kuciński. Kontaktowego gola dla gości strzelił chwilę po przerwie Wojciech Kowalkowski a strzelanie zakończył Michał Foj, zamieniając rzut wolny na bramkę.
 
 
 
Spotkanie pomiędzy Tęczą Miłomłyn a Jeziorakiem Iława odbędzie się o godzinie 16:00 na boisku przy ulicy Pasłęckiej 27.
 
Spotkanie poprowadzą: Mariusz Domżalski, Marek Szyszkowski oraz Paweł Kowal.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji