Jeziorak 2020 – Kolejne spotkanie organizacyjne w sprawie obchodów 75-lecia

Jak już pisaliśmy w poprzednim artykule o spotkaniu z byłymi prezesami Jezioraka, 75-lecie klubu zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji 12.02.2018 r. odbyło się już drugie spotkanie. Tym razem z trenerami, którzy pełnili tę funkcję na przestrzeni lat. Nie zabrakło także aktualnego trenera kadry seniorów.
 
Swoją obecnością zaszczycili: Andrzej Bedra, Leszek Bitowt, Krzysztof Brejdakowski, Marek Czachorowski, Wojciech Figurski, Jarosław Płoski, Łukasz Puchta, Henryk Rykaczewski, Wojciech Tarnowski, Piotr Zajączkowski oraz Marek Witkowski. Obecni byli również, jak zawsze prezes Andrzej Sobiech oraz wiceprezes Zbigniew Szczypiński.
 

Omówiono zarys obchodów i poproszono trenerów o pomoc w dotarciu z informacją do jak największej ilości ludzi związanych z klubem na przestrzeni lat. Poproszono również o dostarczenie do klubu zdjęć i pamiątek związanych z działalnością klubu.

 

DAJ O SOBIE ZNAĆ
 
Głównym założeniem komitetu jest dotarcie do jak największej liczby działaczy, trenerów, zawodników i kibiców wszystkich sekcji sportowych Jezioraka, którzy przez lata budowali historię klubu. Zadanie jest bardzo trudne, dlatego organizatorzy serdecznie zapraszają do kontaktu osoby z w/w środowisk.
 
Jak się skontaktować:
  • Osobiście w siedzibie klubu (Sienkiewicza 1, Stadion Miejski w Iławie) – od poniedziałku do piątku od 8:00 do 12:00.
  • Telefonicznie z wiceprezesem Jezioraka Zbigniewem Szczypińskim – tel. 604 757 526
  • Pod adresem e-mail – sekretariat@jeziorakilawa.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji