Jeziorak 2020 – spotkanie organizacyjne ws. obchodów 75-lecia Jezioraka

Na przestrzeni lat Jeziorak przechodził różne transformacje i przez różnych ludzi był prowadzony. Wszystkie te przedsięwzięcia zawsze miały jednak wspólny mianownik – kontynuowanie tradycji rozpoczętych 6 grudnia 1945 roku. Wielkimi krokami zbliża się 75-lecie klubu, dlatego aktualny zarząd zaprosił byłych prezesów Jezioraka na spotkanie organizacyjne w sprawie wypracowania koncepcji obchodów jubileuszu przypadającego na 2020 rok.
 
Nie wszyscy zaproszeni prezesi mieli możliwość uczestniczenia w pierwszym spotkaniu organizacyjnym, które we wtorek 23 stycznia odbyło się na stadionie. Mimo to frekwencja była dobra. Obecni byli: Edward Bojko, Kazimierz Paluszewski, Jerzy Humięcki, Leszek Jankowski, Krzysztof Gaćkowski, Zbigniew Głąbiński oraz Mirosław Mazur. Nie zabrakło także aktualnego prezesa Andrzeja Sobiecha oraz wiceprezesa Zbigniewa Szczypińskiego, którzy w przeszłości także piastowali najwyższe funkcje w klubie.
 
Obecny był także kronikarz Henryk Plis, który już przygotowuje kronikę klubową na obchody.
 
Na spotkaniu zapadło też kilka decyzji. Na przewodniczącego komitetu organizacyjnego obchodów 75-lecia Jezioraka wybrano prezesa honorowego Edwarda Bojko. Wstępnie ustalono także, że na przestrzeni całego 2020 roku, który nazywany będzie „Rokiem Jezioraka”, odbywać się będą różnego rodzaju imprezy upamiętniające klub, nie tylko o charakterze sportowym.
 
DAJ O SOBIE ZNAĆ
 
Głównym założeniem komitetu jest dotarcie do jak największej liczby działaczy, trenerów, zawodników i kibiców wszystkich sekcji sportowych Jezioraka, którzy przez lata budowali historię klubu. Zadanie jest bardzo trudne, dlatego organizatorzy serdecznie zapraszają do kontaktu osoby z w/w środowisk.
 
Jak się skontaktować:
  • Osobiście w siedzibie klubu (Sienkiewicza 1, Stadion Miejski w Iławie) – od poniedziałku do piątku od 8:00 do 12:00.
  • Telefonicznie z wiceprezesem Jezioraka Zbigniewem Szczypińskim – tel. 604 757 526
  • Pod adresem e-mail – sekretariat@jeziorakilawa.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji