Jeziorak dziś rozpocznie przygotowania!

Po długim zimowym śnie wybudzą się dziś piłkarze Jezioraka, którzy rozpoczną przygotowania do rundy rewanżowej. Podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego odbędą pierwszy trening, na którym z pewnością nie zabraknie nowych twarzy.

Dziś, o godzinie 17:30 rozpocznie się pierwszy w tym roku trening piłkarzy Jezioraka, którzy rozpoczną długi okres przygotowań do rundy wiosennej w IV lidze i meczy pucharowych.

Piłkarze Wojciecha Tarnowskiego spotkają się z prezesem Iławskiego Klubu Sportowego – Tomaszem Radziwiliskim, by po rozmowie z włodarzem Jezioraka i trenerem rozpocząć zajęcia. Co wiemy na dziś? Na treningu z pewnością zobaczymy Michała Bartkowskiego, napastnika grającego ostatnio w GKS Wikielec, a także kilku zdolnych juniorów. Czy ujrzymy jeszcze jakieś inne nowe twarze? Ciężko na teraz prorokować, zobaczymy na zajęciach, a także w najbliższych dniach, kiedy kadra będzie się krystalizować.

Warto wspomnieć o tym, że drugim trenerem Jezioraka został Tomasz Radziński, który zastąpił na tym stanowisku Daniela Madeja.

Iławianie odbędą łącznie trzydzieści jeden jednostek treningowych, rozegrają również osiem, bądź dziewięć meczy kontrolnych. Trzeci zespół forBET IV ligi, rozegra siedem, lub osiem meczów sparingowych. W najbliższą sobotę o godzinie 12:00 odbędzie się pierwszy z nich, w Iławie zagramy z Unią Susz.

Autor: Karol Synowiec

Foto: Krystian Knobelsdorf

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji