Jeziorak eSports – taką nazwę nosić będzie drużyna esportowa reprezentująca ITS Jeziorak Iława

W swojej 75-letniej historii Jeziorak wielokrotnie był klubem wielosekcyjnym i takim jest obecnie. 12 listopada 2020 nasz klub otworzył się jednak na nowy rodzaj współzawodnictwa – eSport. Nowo powstała formacja funkcjonować będzie pod nazwą Jeziorak eSports.

Póki co Jeziorak eSports zamierza skupić się na rozgrywkach w Bepro Lidze w grze FIFA 2021. Nowa formacja powstała przy współpracy z klubem Wolves Esport, który oficjalnie będzie reprezentować Jeziorowców. Za projekt odpowiada Seweryn Ciepliński, współtwórca i trener drużyny Wolves Esport, a jednocześnie kibic Jezioraka, były zawodnik Olimpii Kisielice.

eSport to rywalizacja w grach komputerowych, z roku na rok coraz bardziej popularna na całym świecie. W Polsce o grach FIFA słyszał każdy i nie ma chyba takiej osoby, która nie rozegrałaby w swoim życiu choćby jednego cyfrowego meczu. Rozgrywki BePro Ligi są skierowane do fanów piłki nożnej jak i samej gry FIFA. Każdy może stać się częścią historii i wesprzeć swój ulubiony klub, któremu kibicuje. Reprezentanci czołowych klubów piłkarskich rywalizują w rozgrywkach ligowych w trybie Wirtualne kluby (11v11).

Wierzymy, że na podstawie naszej współpracy wkrótce Jeziorak eSports stanie się sekcją e-sportową. Obserwujcie nas aby być na bieżąco!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji