Jeziorak Flesz (06.10.2023 – 08.10.2023)

Zapraszamy na Jeziorak Flesz, czyli przegląd wyników, jakie w minionych dniach zanotowały seniorskie i młodzieżowe drużyny iławskiego klubu.

forBET IV liga (Seniorzy); 10. kolejka
Olimpia II Elbląg 3:0 Jeziorak Iława

Jeziorak: Kacper Włodarczyk – Kacper Kłosowski (85. Błażej Turowski), Paweł Szulc (46. Bartosz Wiśniewski), Krzysztof Kressin, Adrian Szantyr (22. Dawid Panek), Arkadiusz Kuciński, Tomasz Sedlewski, Krystian Ogrodowski, Maksymilian Deredas (74. Radosław Galas), Grzegorz Kochalski, Hubert Szramka;
Trener: Jarosław Chodowiec

Żółte kartki: Hubert Szramka 61.

Klasa A Grupa IV (Seniorzy); 9. kolejka
Orzeł Ulnowo 1:4 Jeziorak II Iława

Jeziorak II: Kacper Malinowski – Łukasz Cherek, Jakub Cieślikowski, Bartosz Igielski, Kota Imamoto, Hubert Kowalski, Filip Matłosz, Mikołaj Pielenc, Szymon Rybiński, Marceli Solis, Igor Szulc;
Trener: Maciej Czerkawski

Bramki: Igor Szulc 49., Mikołaj Pielenc 54., Jakub Cieślikowski 81., Mikołaj Obrębski 85.

B1 Junior Młodszy “Ekstraklasa”; 9. kolejka
Jeziorak Iława 0:4 Olimpia II Elbląg

Jeziorak: Mateusz Sławiński (46. Jan Straszewski) – Łukasz Bartyzel, Wiktor Gontarczyk, Filip Grzywacz, Błażej Jankowski, Kornel Kwiatkowski, Mikołaj Obrębski, Bartosz Pelc, Miłosz Radtke, Jonatan Staruszkiewicz, Wiktor Stasiński
Trener: Jarosław Chodowiec

Żółte kartki: Łukasz Bartyzel 41., Mateusz Sławiński 85.

C1 Trampkarz “Ekstraklasa”
Stomil Olsztyn 12:0 Jeziorak Iława

Jeziorak: Mateusz Sławiński (41. Filip Paszynin) – Wiktor Ciepliński (19. Maksymilian Waruszewski), Bartłomiej Grzegorczyk, Julian Hoxha, Michał Kaczyński, Jakub Kozłowski, Aleksander Panek, Piotr Pawłowski, Krzysztof Sadowski, Franciszek Suwiński, Wiktor Szczypski
Trener: Tomasz Radziński

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
Polonia Pasłęk 9:0 Jeziorak II Iława

Jeziorak II: Jakub Zawadzki – Kacper Bieńkowski, Kuba Ciesielski, Mikołaj Ewertowski, Marcel Fafiński, Cezary Goździewski, Tomir Gromadka, Szymon Jankowski, Ignacy Kotewicz, Damian Mieszała, Michał Olszewski, Maciej Siemiątkowski, Jan Zawadzki
Trener: Rafał Rybnik

Żółte kartki: Jan Zawadzki

D1 Młodzik “Ekstraklasa” Grupa II
Concordia Elbląg 4:0 Jeziorak Iława

Jeziorak: Marcel Ćwiklak, Maciej Licznerski – Hubert Brejdakowski, Jakub Brzóska, Jan Chmarzyński, Kacper Ćwikliński, Alan Grabowski, Michał Kaczyński, Patryk Kłosowski, Maciej Mówiński, Filip Muc, Szymon Ostaszewski, Mateusz Panuś, Vladyslav Rozhko, Platon Shulin, Oskar Trojakowski
Trener: Fabian Wieliczko

D2 Młodzik “Ekstraklasa” Grupa II
UKS Mały Jeziorak Iława 0:1 Jeziorak Iława

Jeziorak: Stanisław Kozłowski, Paweł Puławski – Szymon Agnieszczak, Kacper Ciura, Jakub Figurski, Stanisław Fojut, Wojciech Harmaciński, Szymon Kolibowski, Dominik Kołaczkowski, Oskar Kotłowski, Szymon Kwiatkowski, Ksawery Łabuda, Filip Łapiński, Marcel Melkowski, Hubert Otręba, Marcel Rybiński, Aleksander Stempowski
Trener: Piotr Lange

Bramki: Jakub Figurski 22.

I liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 4
SP Młode Lwy Mszanowo 7:1 Jeziorak Iława

Jeziorak: Miłosz Wołoszuk, Krzysztof Polański – Sebastian Banacki, Maciej Barański, Antoni Białozar-Fiećko, Mykhailo Chokov, Marcel Cieszyński, Kacper Ciura, Stanisław Fojut, Miłosz Jackiewicz, Igor Kalisz, Piotr Ładziński, Oliwier Ostrowski, Hubert Prusakowski, Mikołaj Reszka, Filip Tęcza

Bramki: Oliwier Ostrowski 11.

I liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 4
SMS Kurzętnik 2:5 Jeziorak II Iława

Jeziorak II: Hubert Cieśliński, Wojciech Obara – Konrad Biskupski, Błażej Ćwiklak, Kornel Demski, Artur Ferens, Mikołaj Gremblewski, Jakub Klach, Jan Klofik, Adam Miszewski, Aleks Nastaj, Bartłomiej Pełka, Olivier Pluta, Marcel Sobiech
Trener: Łukasz Pełka

Bramki: Jan Klofik (2), Bartłomiej Pełka (2), Artur Ferens

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji