Jeziorak Flesz (13.10.2023 – 15.10.2023)

Jakie wyniki zanotowały seniorskie i młodzieżowe drużyny Jezioraka? Zapraszamy na Jeziorak Flesz, czyli przegląd wyników iławskiego klubu.

forBET IV liga (Seniorzy); 11. kolejka
Tęcza Biskupiec 1:1 Jeziorak Iława

Jeziorak: Kacper Włodarczyk – Maksymilian Deredas, Kota Imamoto, Grzegorz Kochalski (89. Bartosz Wiśniewski), Paweł Kolcz (63. Igor Szulc), Krzysztof Kressin, Arkadiusz Kuciński, Krystian Ogrodowski (13. Bartosz Igielski), Dawid Panek (77. Kacper Kłosowski), Tomasz Sedlewski, Hubert Szramka
Trener: Jarosław Chodowiec

Bramki: Hubert Szramka 37.

Żółte kartki: Kota Imamoto, Grzegorz Kochalski, Paweł Kolcz, Krystian Ogrodowski, Hubert Szramka

Klasa A Grupa 4 (Seniorzy); 10. kolejka
Jeziorak II Iława 0:4 Wel Lidzbark

Jeziorak II: Kacper Malinowski – Łukasz Cherek, Jakub Cieślikowski, Hubert Kowalski, Filip Matłosz, Mikołaj Pielenc (65. Szymon Rybiński), Marceli Solis (69. Marcel Łukwiński), Igor Szulc, Błażej Turowski, Bartosz Wiśniewski, Maciej Zalewski (59. Marcel Plichta)
Trener: Maciej Czerkawski

Żółte kartki: Łukasz Cherek, Filip Matłosz

B1 Junior Młodszy “Ekstraklasa”; 10. kolejka
Olimpia Elbląg 14:0 Jeziorak Iława

Jeziorak: Jan Straszewski – Łukasz Bartyzel, Wiktor Gontarczyk, Błażej Jankowski, Kornel Kwiatkowski, Mikołaj Kwiatkowski, Bartosz Pelc, Miłosz Radtke, Jonatan Staruszkiewicz, Wiktor Stasiński, Jakub Wardak
Trener: Jarosław Chodowiec

C1 Trampkarz “Ekstraklasa”; 10. kolejka
Jeziorak Iława 1:1 Constract Lubawa

Jeziorak: Filip Paszynin (41. Mateusz Sławiński) – Wiktor Ciepliński (45. Maksymilian Piotrowski), Bartłomiej Grzegorczyk, Michał Kaczyński, Jakub Kozłowski, Miłosz Nakonieczny (50. Maksymilian Waruszewski), Aleksander Panek, Piotr Pawłowski (30. Julian Hoxha), Krzysztof Sadowski, Franciszek Suwiński, Wiktor Szczypski
Trener: Tomasz Radziński

Bramki: Jakub Kozłowski

Żółte kartki: Krzysztof Sadowski, Mateusz Sławiński

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2; 8. kolejka
Jeziorak II Iława 2:1 Polonia Markusy

Jeziorak II: Jakub Zawadzki – Kacper Bieńkowski, Kuba Ciesielski, Wiktor Czarnota, Marcel Fafiński, Cezary Goździewski, Tomir Gromadka, Szymon Jankowski, Ignacy Kotewicz, Damian Mieszała, Michał Olszewski, Filip Paszynin, Piotr Pawłowski, Bartosz Spychała, Maksymilian Waruszewski, Jan Zawadzki
Trener: Rafał Rybnik

Bramki: Michał Olszewski, Piotr Pawłowski

Żółte kartki: Wiktor Czarnota, Marcel Fafiński, Michał Olszewski, Piotr Pawłowski

D1 Młodzik “Ekstraklasa” Grupa 2; 8. kolejka
Jeziorak Iława 1:9 Olimpia Elbląg

Jeziorak: Marcel Ćwiklak, Maciej Licznerski – Hubert Brejdakowski, Jakub Brzóska, Jan Chmarzyński, Anatol Ciesielski, Kacper Ćwikliński, Alan Grabowski, Patryk Kłosowski, Bartosz Kryger, Maciej Mówiński, Filip Muc, Szymon Ostaszewski, Mateusz Panuś, Emilian Papińczak, Vladyslav Rozhko, Platon Shulin, Oskar Trojakowski
Trener: Fabian Wieliczko

Bramki: Bartosz Kryger

D2 Młodzik “Ekstraklasa” Grupa 2; 8. kolejka
Jeziorak Iława 12:0 GKS Colet Kozłowo

Jeziorak: Stanisław Kozłowski, Adam Patorski – Szymon Agnieszczak, Kacper Ciura, Stanisław Fojut, Wojciech Harmaciński, Dominik Kołaczkowski, Szymon Kolibowski, Oskar Kotłowski, Szymon Kwiatkowski, Ksawery Łabuda, Filip Łapiński, Igor Majchrzak, Marcel Melkowski, Hubert Otręba, Marcel Rybiński, Aleksander Stempowski
Trener: Piotr Lange

Bramki: Szymon Kwiatkowski (4), Stanisław Fojut, Szymon Kolibowski, Oskar Kotłowski, Hubert Otręba, Aleksander Stempowski

I liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 4; 8. kolejka
Jeziorak Iława 3:2 SMS Kurzętnik

Jeziorak: Krzysztof Polański, Miłosz Wołoszuk – Sebastian Banacki, Maciej Barański, Antoni Białozar-Fiećko, Mykhailo Chokov, Marcel Cieszyński, Stanisław Fojut, Miłosz Jackiewicz, Igor Kalisz, Piotr Ładziński, Oliwier Ostrowski, Hubert Prusakowski, Mikołaj Reszka, Filip Tęcza
Trener: Michał Sławiński

Bramki: Oliwier Ostrowski (2), Hubert Prusakowski

I liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 4; 8. kolejka
Jeziorak II Iława 2:3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Jeziorak II: Wojciech Obara – Konrad Biskupski, Błażej Ćwiklak, Kornel Demski, Artur Ferens, Mikołaj Gremblewski, Jakub Klach, Jan Klofik, Adam Miszewski, Aleks Nastaj, Bartłomiej Pełka, Olivier Pluta, Marcel Sobiech
Trener: Łukasz Pełka

Bramki: Marcel Sobiech (2)

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji