Jeziorak Flesz (20.10.2023 – 22.10.2023)

Jakie wyniki zanotowały seniorskie i młodzieżowe drużyny Jezioraka? Zapraszamy na Jeziorak Flesz, czyli przegląd wyników iławskiego klubu.

forBET IV liga (Seniorzy); 12. kolejka
Jeziorak Iława 1:3 Rominta Gołdap

Jeziorak: Kacper Włodarczyk – Maksymilian Deredas, Radosław Galas, Bartosz Igielski (77. Bartosz Wiśniewski), Kota Imamoto, Grzegorz Kochalski (46. Kacper Kłosowski), Paweł Kolcz (85. Błażej Turowski), Krzysztof Kressin, Arkadiusz Kuciński, Dawid Panek, Tomasz Sedlewski
Trener: Jarosław Chodowiec

Bramki: Radosław Galas 33.

Żółte kartki: Maksymilian Deredas, Radosław Galas, Bartosz Igielski

Klasa A Grupa 4 (Seniorzy); 11. kolejka
Radomniak Radomno 1:0 Jeziorak II Iława

Jeziorak II: Kacper Malinowski – Łukasz Cherek, Jakub Cieślikowski, Marcel Łukwiński, Mikołaj Obrębski, Mikołaj Pielenc, Szymon Rybiński, Marceli Solis, Jonatan Staruszkiewicz, Igor Szulc, Jakub Wardak
Trener: Maciej Czerkawski

Żółte kartki: Jakub Cieślikowski

Czerwone kartki: Jakub Cieślikowski (za drugą żółtą)

B1 Junior Młodszy „Ekstraklasa”; 11. kolejka
Mamry Giżycko – Jeziorak Iława

Za zgodą Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej oraz drużyny gospodarzy mecz został przełożony na 18.11.2023 r. z powodu licznych zachorowań w zespole Jezioraka.

C1 Trampkarz „Ekstraklasa”; 11. kolejka
Concordia Elbląg 4:1 Jeziorak Iława

Jeziorak: Mateusz Sławiński (41. Filip Paszynin) – Bartłomiej Grzegorczyk, Julian Hoxha, Michał Kaczyński (69. Damian Mieszała), Jakub Kozłowski, Aleksander Panek, Piotr Pawłowski (51. Maksymilian Waruszewski), Maksymilian Piotrowski, Krzysztof Sadowski, Franciszek Suwiński, Wiktor Szczypski
Trener: Tomasz Radziński

Bramki: Krzysztof Sadowski

Żółte kartki: Jakub Kozłowski, Wiktor Szczypski

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2; 9. kolejka
Ewingi Zalewo – Jeziorak II Iława

Ze względu na liczne nieobecności w zespole Jezioraka spowodowane m.in. zachorowaniami spotkanie nie odbyło się.

D1 Młodzik „Ekstraklasa” Grupa 2; 9. kolejka
Mały Jeziorak Iława 9:0 Jeziorak Iława

Jeziorak: Marcel Ćwiklak, Maciej Licznerski – Jakub Brzóśka, Jan Chmarzyński, Anatol Ciesielski, Błażej Ćwiklak, Kacper Ćwikliński, Alan Grabowski, Patryk Kłosowski, Bartosz Kryger, Maciej Mówiński, Filip Muc, Szymon Ostaszewski, Mateusz Panuś, Emilian Papińczak, Vladyslav Rozhko, Platon Shulin, Oskar Trojakowski
Trener: Fabian Wieliczko

D2 Młodzik „Ekstraklasa” Grupa 2; 9. kolejka
Jeziorak Iława 4:2 Olimpia Elbląg

Jeziorak: Stanisław Kozłowski, Adam Patorski – Szymon Agnieszczak, Kacper Ciura, Jakub Figurski, Stanisław Fojut, Wojciech Harmaciński, Dominik Kołaczkowski, Szymon Kolibowski, Oskar Kotłowski, Szymon Kwiatkowski, Ksawery Łabuda, Filip Łapiński, Igor Majchrzak, Marcel Melkowski, Hubert Otręba, Marcel Rybiński, Aleksander Stempowski
Trener: Piotr Lange

Bramki: Szymon Kwiatkowski (3), Oskar Kotłowski

I liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 4; 9. kolejka
PFT Sampława 9:1 Jeziorak Iława

Jeziorak: Krzysztof Polański, Miłosz Wołoszuk – Sebastian Banacki, Maciej Barański, Mykhailo Chokov, Marcel Cieszyński, Stanisław Fojut, Miłosz Jackiewicz, Igor Kalisz, Piotr Ładziński, Filip Łapiński, Oliwier Ostrowski, Hubert Prusakowski, Mikołaj Reszka, Maciej Stryjewski, Filip Tęcza
Trener: Michał Sławiński

Bramki: Stanisław Fojut

I liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 4; 9. kolejka
SP Młode Lwy Mszanowo 5:4 Jeziorak II Iława

Jeziorak: Hubert Cieśliński – Konrad Biskupski, Błażej Ćwiklak, Kornel Demski, Artur Ferens, Mikołaj Gremblewski, Jakub Klach, Jan Klofik, Adam Miszewski, Aleks Nastaj, Bartłomiej Pełka, Marcel Sobiech
Trener: Łukasz Pełka

Bramki: Konrad Biskupski, Jan Klofik, Bartłomiej Pełka, Marcel Sobiech

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji