Jeziorak Iława rozpoczął przygotowania [ZDJĘCIA]

22 zawodników wzięło udział w pierwszym treningu Jezioraka Iława w okresie przygotowawczym do sezonu 2017/18 Klasy okręgowej. Pojawiło się pięć nowych twarzy, zabrakło zaś leczącego kontuzję Jarosława Rzeźnikiewicza oraz Grzegorza Ostanka i Grzegorza Sobiecha. Zobacz zdjęcia z zajęć w siłowni i na boisku.
 
W gronie nowych zawodników byli: Łukasz Suchocki (przeszedł do Jezioraka z Sokoła Ostróda), Kamil Jędrzejewski (Amex-Bączek Unia Susz), Dominik Zakrzewski (Osa Ząbrowo), Grzegorz Makar (rezerwy GKS-u Wikielec) oraz Remigiusz Parulis (zawodnik Jezioraka, który z powodów osobistych przez ostatnie pół roku nie trenował z drużyną).
 
Warto podkreślić, że wszyscy wymienieni zawodnicy to wychowankowie Jezioraka. Suchocki już oficjalnie wrócił “na stare śmieci”, przejście Jędrzejewskiego jest przesądzone i pozostały już tylko kwestie formalne, z kolei Zakrzewskiemu i Makarowi trener Wojciech Figurski będzie się przyglądał na treningach i w sparingach.
 
Zawodnicy Jezioraka na pierwszym treningu: Arkadiusz Szramka, Dawid Mazurowski, Krzysztof Kressin, Dawid Kowalski, Daniel Madej, Radosław Galas, Rafał Kuchnik, Aleksander Krajewski, Paweł Burny, Michał Foj, Łukasz Święty, Tomasz Kaszlewicz, Dominik Ćwikliński, Mateusz Liedtke, Jakub Słomski i Kordian Wantowski.
 
Nieobecni byli leczący kontuzję Jarosław Rzeźnikiewicz, a także Grzegorz Ostanek i Grzegorz Sobiech – obu, z powodów osobistych, trener będzie miał do dyspozycji w bardzo ograniczonym zakresie.
 
Zawodnicy odbyli najpierw zajęcia w siłowni, a następnie na boisku. W drugiej części treningu udziału nie wzięli Kressin i Liedtke, którzy leczą urazy. Drużyna trenować będzie na obiektach w Iławie od trzech do czterech razy w tygodniu. Trener Figurski zaplanował też dwa sparingi: 19 lipca ze Spartą Brodnica, zaś 22 lipca z LKS-em Różnowo. Oba mecze odbędą się na wyjazdach.
 
Na treningu pojawili się także działacze Jezioraka na czele z prezesem Andrzejem Sobiechem. W krótkiej rozmowie z drużyną prezes przywitał zawodników, życzył im zdrowia oraz nakreślił cel, którym jest awans drużyny do IV ligi.
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji