Jeziorak rozpoczął przygotowania do nowego sezonu [ZDJĘCIA]

Z Michałem Kwiatkowskim, Damianem Tokarskim i Radosławem Kruczkowskim, ale bez Pawła Kolcza, Remigiusza Parulisa i Grzegorza Kochalskiego. Jeziorak rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji, którą przygotował Karol Synowiec.

Wczoraj punktualnie o 18:30 podopieczni trenera Wojciecha Figurskiego wyszli na pierwsze zajęcia. Trening rozpoczął się od krótkiej przemowy prezesa Andrzeja Sobiecha. Potem trener Jezioraka poprowadził zajęcia. Podczas wtorkowej jednostki treningowej, która trwała blisko dwie godziny, dominowały gierki na małej przestrzeni.

Wartym odnotowania jest udział w zajęciach wychowanków najzdolniejszych adeptów Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka, którzy występują w drużynie juniorów – prowadzonej przez trenera Tomasza Radzińskiego.

W zajęciach nie wzięli udziału Dawid Ksiuk, Grzegorz Kochalski i Michał Foj. Ich nieobecność jest jednak usprawiedliwiona.

We wtorek z nowymi kolegami trenował za to Radosław Kruczkowski, Damian Tokarski i Michał Kwiatkowski. Wszyscy trzej testowani to nominalni pomocnicy. Dwaj ostatni w rundzie jesiennej reprezentowali barwy GKS-u Wikielec, natomiast Kruczkowski Unii Susz.

Przypomnijmy w przerwie zimowej Jezioraka opuścili: Łukasz Święty (Sokół Ostróda) i Łukasz Suchocki (GKS Wikielec).

Autor: Tomasz Rybicki, Karol Synowiec.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji