Juniorzy: Jeziorak Iława – Unia Susz 4:2 (1:0) [GALERIA I FILM]

Trzeci ligowy mecz z rzędu wygrali juniorzy Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka. Tym razem ekipa trenera Grzegorza Sobiecha pokonała Unię Susz 4:2 (1:0). Dwie bramki dla iławian zdobył Piotr Komoniewski, a po jednej Wiktor Łukaszewski i Maciej Brych. Obejrzyj galerię i bramki z meczu.
 
Jeziorak Iława – Unia Susz 4:2 (1:0)
Komoniewski 5, 70, Łukaszewski 50, Brych 90 – Nowakowski 64, Meller 80
 
Jeziorak: Szpakowski (80 Kacper Witkowski), Łukaszewski Słomski, Wantowski (46 Brejdakowski), Cendrowski, Szarszewski (65 Olszewski), Święty, Owczarek (70 Bieluch), Karol Witkowski, Wojenkowski (60 Wojtczuk), Komoniewski (70 Brych)
 
Żółta kartka: Komoniewski (Jeziorak)
 
Zdaniem trenera Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka Grzegorza Sobiecha: Zwycięstwo w pełni zasłużone, choć trochę do końca nerwów przysporzyli zawodnicy z Susza. Mimo wygranej, to najsłabszy mecz jak do tej pory. Mimo przewagi raziliśmy nieskutecznością i zbyt szybko pozbywaliśmy się piłki. Brakowało spokoju i utrzymania się przy piłce. Zbyt szybko chcemy po dwóch czy trzech podaniach znaleźć się pod bramka przeciwnika. Gratulacje dla obu drużyn za postawę w meczu, życzę powodzenia zawodnikom Unii i trenerowi Olkowi Kowalczykowi w następnych meczach.
 

 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji