Juniorzy: Jeziorak zdemolował w Ełku Ronę 9:4 (4:1)

Zabójczo skuteczni są na wiosnę juniorzy Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka. Podopieczni trenera Grzegorza Sobiecha wygrali czwarty mecz z rzędu. Tym razem rozgromili na wyjeździe Ronę 03 Ełk 9:4 (4:1). Po dwie bramki dla iławian zdobyli Radosław Galas, Filip Owczarek i Łukasz Święty, a po jednej dorzucili Piotr Komoniewski, Dominik Szarszewski i Szymon Wojenkowski.
 
Rona 03 Ełk – Jeziorak Iława 4:9 (1:4)
Galas, Owczarek, Święty (wszyscy po dwie), Komoniewski, Szarszewski, Wojenkowski
 
Jeziorak: Szpakowski (75 Kacper Witkowski), Słomski, Łukaszewski, Cendrowski (65 Brejdakowski), Apanowicz, Galas (60 Brych), Szarszewski (70 Bieluch), Owczarek, Święty, Karol Witkowski (46 Wojenkowski), Komoniewski (46 Wojtczuk)
 
Komentarz trenera Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka Grzegorza Sobiecha: Cieszy fakt, że z dalekiego wyjazdu przywozimy 3 pkt oraz gramy ofensywny futbol. Strzelamy dużo bramek i mamy wiele sytuacji. Zagraliśmy trochę “radosny” futbol w obronie, bo bramki straciliśmy po głupich błędach. Mecz mógł się podobać nie tylko ze względu na wynik, ale też grę. Widać było, że oba zespoły chciały grać w piłkę. Za tydzień czeka nas pojedynek z Warmią Olsztyn, liderem ligi, także zapowiada się ciekawy i trudny mecz na wyjeździe (22 kwietnia o godz. 12:00 – red.).
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji