Juniorzy: Mamry Giżycko – Jeziorak Iława 0:2 (0:1) [ZDJĘCIA I FILM]

Bardzo dobry początek rundy rewanżowej w wykonaniu juniorów Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka. Tym razem ekipa trenera Grzegorza Sobiecha pokonała na wyjeździe Mamry Giżycko 2:0. Bramki zdobyli Filip Owczarek i Wiktor Łukaszewski. Zobacz zdjęcia i film z meczu. (JeziorakTV)
 
Mamry Giżycko – Jeziorak Iława 0:2 (0:1)
Owczarek 13, Łukaszewski 57
 
Jeziorak: Szpakowski (75 Witkowski), Łukaszewski, Słomski, Wantowski, Foj, Szarszewski Święty (70 Brejdakowski), Owczarek, Witkowski (65 Apanowicz), Wojenkowski (55 Wojtczuk), Komoniewski (65 Brych)
 
Zdaniem trenera Grzegorza Sobiecha: Pewne zwycięstwo w wykonaniu moich chłopaków, choć boisko nie pozwalało grać krótkim skladnymi podaniami. Bardzo mały i wąski plac gry, a do tego nierówności. Mimo to staraliśmy grać swoją piłkę. Pierwsza bramka po dwójkowej akcji Komoniewski-Owczarek. Zawodnicy rozmontowali obronę gospodarzy w grze na jeden kontakt i Filip zdobył bramkę. Drugi gol po stałym fragmencie gry. Owczarek zagrał bardzo mocna piłkę na drugi słupek, a tam z najbliższej odległości trafił do siatki Łukaszewski. Mieliśmy dużo sytuacji podbramkowych, ale Wojtczuk, Komoniewski i Owczarek nie znaleźli drogi do bramki. Duże brawa należą się linii defensywnej, która zagrała na zero z tyłu. Teraz czeka nas pojedynek derbowym z Unią Susz w Iławie. Serdecznie zapraszam na ten mecz.
 

 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji