Juniorzy: Olimpia Kisielice z B klasy pokonana 4:2 (3:1) [ZDJĘCIA i FILM]

Zwycięstwem 4:2 (3:1) dla juniorów Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka Iława zakończył się niedzielny sparing z grającą w B klasie Olimpią Kisielice. Dwie bramki dla iławian strzelił Piotr Komoniewski, zaś po jednej Szymon Wojenkowski i Mateusz Wojtczuk. Goście odpowiedzieli dwoma trafieniami Adama Korzeniaka.
 
Jeziorak Iława – Olimpia Kisielice 4:2 (3:1)
Wojenkowski 38, Komoniewski 40, 43, Wojtczuk 82 – Korzeniak 4, 68
 
Jeziorak: Szpakowski (46 Mazurowski), Bółkowski, Łukaszewski (46 Szczepański), Cendrowski (46 Brejdakowski), Apanowicz (46 Bieluch), Burny (46 Wantowski), Szarszewski (46 Olszewski), Owczarek, Witkowski (46 Brych), Wojenkowski (46 Przytuła), Komoniewski (46 Wojtczuk)
 
Komentarz Grzegorza Sobiecha, trenera juniorów Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka: Zagraliśmy dwiema różnym jedenastkami w każdej połowie. Od pierwszej minuty wyszedł skład z kilkoma seniorami, na którym zapewne będę się opierał w lidze. Pierwszą bramkę straciliśmy dość przypadkowo. Dostaliśmy „dzwona” w ciągu pierwszych pięciu minut, ale z biegiem czasu coraz bardziej dominowaliśmy na całym placu gry, co wreszcie przypieczętowaliśmy trzema szybkimi bramkami. Po przerwie weszli chłopacy nie gorsi, ale młodsi, którzy nie odstawali od rywali. Nie bali się, grali piłką to, co sobie zakładaliśmy. Nie dłuższymi piłkami, tylko krótkimi podaniami, to przez środek pola, to rozciągając grę na boki. I to zdało egzamin. Zdobyliśmy kolejną bramkę i mieliśmy wiele dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku. Momentami brakowało nam celności, ale mamy jeszcze dwa tygodnie do ligi, więc jest czas, żeby nad tym popracować. Za tydzień gramy z seniorami Płomienia Turznica, wicelidera A klasy grupy III. Będzie to dla moich chłopaków ciekawy sprawdzian z wymagającym rywalem. Zapraszam kibiców w niedzielę 19 marca o godz. 18:00 na stadion w Iławie.
 

 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji