Juniorzy: Sparing Jeziorak Iława – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5:2 (3:2)

5:2 (3:2) pokonali w środowy wieczór Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie juniorzy Młodzieżowej Akademii Płkarskiej Jezioraka Iława. Bramki dla ekipy trenera Grzegorza Sobiecha zobyli Filip Owczarek (trzy) i Mateusz Wojtczuk (dwie).
 
Jeziorak Iława – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5:2 (3:2)
Bramki dla Jezioraka: Owczarek (trzy), Wojtczuk (dwie)
 
Jeziorak: Szpakowski (60 Witkowski), Bieluch (46 Brych), Cendrowski, Bółkowski (5 Brejdakowski), Kaniewski, Olszewski, Szarszewski, Owczarek, Witkowski, Wojtczuk (75 Kamionka), Komoniewski
 
Zdaniem Grzegorza Sobiecha, trenera Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka Iława: Mimo braków kadrowych związanych z korepetycjami i chorobami zawodników, zagraliśmy przyzwoity mecz. Dominowaliśmy w posiadaniu piłki, stworzyliśmy sobie sytuacje po kombinacyjnej grze i to cieszy. Straciliśmy bramki w ataku pozycyjnym, przy wyprowadzaniu piłki, ale tego chcemy się uczyć. Nie bać się zagrać do kolegi, a nie tylko długa piłkę do przodu. W sparingu takie błędy mogą się zdarzyć, ale na meczu mistrzowskim oczekuję dużo więcej. Od dwóch tygodni pracujmy nadpl kilkoma mankamentami i uważam, że już widać efekty.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji