Juniorzy: Sparing Jeziorak Iława – Motor Lubawa 2:2 (2:2)

Remisem 2:2 zakończył się niedzielny sparing juniorów Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka z Motorem Lubawa. Bramki dla iławian zdobyli Piotr Komoniewski i Filip Owczarek, z kolei dla gości: Tomasz Perowicz i Szymon Łątkowski.
 
Jeziorak Iława – Motor Lubawa 2:2 (2:2)
Komoniewski, Owczarek – Perowicz, Łątkowski
 
Jeziorak: Mazurowski, Bółkowski, Szczepański, Brejdakowski, Apanowicz, Burny, Owczarek, Wojenkowski, Witkowski, Komoniewski, Olszewski. Zagrali także: Witkowski, Brych, Cendrowski, Bieluch, Wantowski, Kaniewski, Wojtczuk
 
Zdaniem trenera Jezioraka, Grzegorza Sobiecha: Bardzo fajny sparingpartner. Dalej próbujemy szukać optymalnego ustawienia, czy to 4-4-2 czy 4-5-1. Cieszy mnie, że miałem do dyspozycji chłopaków z drużyny seniorów, czyli Pawła Burnego, Karola Witkowskiego i Szymona Wojenkowskiego. Niestety dziś zabrakło nam środka obrony i było dużo braków w tej formacji. Straciliśmy dwie głupie bramki. Jedną po stałym fragmencie gry, drugą po akcji, gdzie dwóch środkowych obrońców “przyspało”. Mimo to, dobry prognostyk na przyszłość. Cieszy to, że stwarzamy sobie sytuacje, a chłopaki pokazują umiejętności gry jeden na jeden. Zadowolony jestem także z postawy zmienników, a w drugiej połowie zagrało ich chyba aż siedmiu. Byli młodsi, bo z rocznika 2001, ale nie spowodowało to wielkie różnicy w naszej grze. Myślę, że do pierwszego meczu ligowego z Huragem Morąg 26 marca będę miał już optymalną “jedenastkę”.
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji