Juniorzy: Sparing Jeziorak Iława – Wisła Płock 0:5 (0:2)

Porażką 0:5 (0:2) zakończył się czwartkowy sparing juniorów Jezioraka z liderem Ekstraligi juniorów województwa mazowieckiego – Wisłą Płock. Sprawdź, co o meczu powiedział trener Jezioraka Grzegorz Sobiech oraz obejrzyj galerię zdjęć.
 
Jeziorak Iława – Wisła Płock 0:5 (0:2)
 
Jeziorak: Szpakowski (46 Mazurowski), Apanowicz (46 Kaniewski), Szczepański (70 Foj), Brejdakowski, Bółkowski (70 Łukaszewski), Wantowski, Olszewski, Witkowski, Balewski (46 Biener), Komoniewski (70 Święty), Wojtczuk (80 Mędrzycki)
 
Kolejny sparing juniorzy Jezioraka rozegrają w niedzielę 19. lutego o godz. 16:00 w Iławie z juniorami Huraganu Morąg, którego trenerem jest dobrze znany w Iławie Fabian Wieliczko.
 
Trener juniorów Jezioraka Grzegorz Sobiech powiedział po sparingu: Mecz oceniam pozytywnie. Zagraliśmy z dużo mocniejszym zespołem, który aspiruje do awansu do Centralnej Ligi Juniorów. Wisła przyjechała do nas dwiema różnymi jedenastkami, wystawiając jedną w pierwszej, a drugą w drugiej połowie. My zagraliśmy chłopakami o 2-3 lata młodszymi od rywala, bo większość mojej drużyny gra w sparingach seniorów. Młodzież dzielnie stawiła czoła dobrze zorganizowanemu zespołowi z Płocka. Mieliśmy swoje okazje do zdobycia gola, ale niestety ich nie wykorzystaliśmy.
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji