Jutro zagramy z zespołem, walczącym o I–ligę. Przed meczem Olimpia Elbląg – Jeziorak Iława

Już jutro o godzinie 18:00 piłkarze Jezioraka rozegrają najciekawszy mecz kontrolny, podczas zimowego okresu przygotowawczego. Rywalem Jezioraka będzie pierwszy zespół Olimpii Elbląg, który walczy o awans na zaplecze ekstraklasy.

Podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego jutro rozegrają jeden z ostatnich meczy kontrolnych. Rywalami iławian, którzy walczą o awans do III ligi, będą piłkarze Olimpii Elbląg.

Podopieczni trenera Tomasza Grzegorczyka znajdują się na piątym miejscu w II–lidze, które umożliwia udział w barażach o awans do I–ligi. Ekipa z Elbląga ma jednak szanse na to, by awansować bezpośrednio do wyższej klasy.

Elblążanie już w ten weekend rozegrają pierwszy mecz ligowy, w sobotę zmierzą się w Siedlcach z Pogonią. Jutrzejszy test-mecz będzie miał z pewnością wielką wagę, gdyż po tym spotkaniu wykrystalizuje się podstawowa jedenastka na sobotnie spotkanie.

Czeka nas z pewnością bardzo ciekawy mecz kontrolny, który odbędzie się przy ulicy Skrzydlatej 1. Arbitrem głównym spotkania będzie pan Kamil Żmijewski, asystować mu będą Tomasz Śliwiński i Krzysztof Fedak. Pierwszy gwizdek padnie o godzinie 18!

Autor: Karol Synowiec

Foto: Rafał Samsel

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji