KARTA RODZINY JEZIORAKA NA RUNDĘ JESIENNĄ 2020 W SPRZEDAŻY!

Rozpoczynamy kolejny sezon z ukochanym Jeziorakiem! Bądź zawsze z nami i wspieraj swoją drużynę podczas każdego meczu na Stadionie Miejskim w Iławie!

Już teraz możesz zapewnić sobie wejście na wszystkie mecze piłkarzy Jezioraka Iława w 2020 roku. Członkostwo w Rodzinie Jezioraka, to także sposób na osiągnięcie wielu dodatkowych korzyści. Dołącz do Rodziny Jezioraka i uczestnicz w meczach oraz zwycięstwach swojej ukochanej drużyny!

Karta Rodziny Jezioraka jest nieodłącznym elementem projektu odbudowy nowego Jezioraka, który wyróżnia najwierniejszych kibiców i daje im możliwość uczestnictwa we wszystkich meczach piłki nożnej i piłki ręcznej, głos na Walnym Zebraniu oraz zniżki u Partnerów Handlowych Jezioraka.

Kibice Jezioraka Iława stanowią najliczniejszą publiczność w regionie. Jesienią na mecze Jezioraka przychodziło średnio 550 kibiców, co było topowym wynikiem w całej lidze. Mamy nadzieję, że to nie jest ostatnie słowo fanów Biało-Niebieskich i że coraz liczniej będziecie kibicować Jeziorowcom. W jubileuszowym roku czeka nas wiele emocjonujących spotkań ligowych oraz starcie w Wojewódzkim Pucharze Polski. Wasze wsparcie jest więc niezbędne!

Wspieraj największy klub sportowy w regionie i walcz z nami o najwyższe cele!

Kartę Rodziny Jezioraka można założyć przez Internet.

  1. Pobierz deklarację członkowską
  2. Wypełnij deklarację i razem z potwierdzeniem przelewu odeślij na adres sekretariat@jeziorakilawa.pl
  3. Odbierz legitymację następnego dnia

POBIERZ DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ

Kupując Kartę Rodziny Jezioraka zapewniasz sobie uczestnictwo w 12. domowych spotkaniach Jezioraka Iława do końca 2020 roku. Cena Karty Rodziny Jezioraka to 80 złotych (osoby dorosłe) i 30 zł (osoby do 16. roku życia)!

Dane do przelewu

Bank Spółdzielczy w Iławie

95 8831 0002 2001 0002 9492 0001

Tytułem: Legitymacja członka klubu, imię i nazwisko, sekcja

Walcz z nami o najwyższe cele. Tylko razem możemy zwyciężać!

#Jeziorak2020

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji