Katarzyna Wilk w klubie100!

Czas na przedstawienie kolejnego z parunastu członków naszego ciągle rozwijającego się klubu100. Dzisiaj będziecie mieli przyjemność przeczytać o pierwszej kobiecie w tej formacji, a będzie nią żona jednego z aktualnych już członków klubu100 – Mariusza Wilka. Redakcja www.jeziorakilawa.pl zadała Katarzynie kilka pytań związanych z klubem, na które opowiedziała bardzo rzetelnie. Zapraszamy do lektury!
 

1. Twój mąż to wielki sympatyk piłki nożnej. Czy to przez niego poznałaś Jeziorak czy może sama zainteresowałaś się iławskim klubem?

Jeśli chodzi o Jeziorak to już od szkoły podstawowej znam jego historię. W klasie miałam kliku kolegów, którzy byli wiernymi kibicami, czasami na przerwach poruszali temat Jezioraka oraz nosili do szkoły biało niebieskie szale.

2. W jakim stopniu znasz  Jeziorak i jego historię?

Myślę że jak na Kobietę która nie jest z Iławy Jeziorak i jego historię znam przynajmniej w stopniu dobrym. Temat Jezioraka jest u nas w domu codziennością. Proporczyki, kubki, szale, koszulki czy poduszki są po prostu wszędzie.  Mariusz często opowiada mi czy znajomym, którzy nas odwiedzają co się dzieje w klubie, jak drużyna zagrała itd. 

3. Uczestniczyłaś w jakimś z meczów Jezioraka?

Na meczach Jezioraka bywam raczej sporadycznie. Do tej pory kiedy Mariusz był w zarządzie Jezioraka i brał czynny udział w organizacji meczów nie chciałam go odciągnąć od pracy. Zawsze kiedy byłam na meczu był zabiegany i nie miał dla mnie czasu. Teraz kiedy już nie działa w klubie myślę że czas meczu spędzi z kolegami, a ja nie chcę mu tego odbierać. Opowiadanie o meczu przy kolacji mam natomiast zapewnione 🙂

4. Co sądzisz o powołaniu klubu100? Dlaczego zdecydowałaś się do niego wstąpić?

Wstąpienie do klubu 100 to inicjatywa mojego męża. Pewnego dnia przyszedł do domu i powiedział że ma dla mnie prezent. Bardzo lubię prezenty więc się ucieszyłam  😉 Wręczając kartę klubu 100 szybko oznajmił o co w niej chodzi. Uważam że inicjatywa jest bardzo fajna, gdyż każdy chętny może dołożyć swoją cegiełkę do tworzenia-budowania naszego iławskiego klubu i może poczuć się jego częścią.

 

Koszt członkostwa wynosi 100zł/miesiąc. W ramach członkostwa klubu100 otrzymujecie:

–  darmowy wstęp na wszystkie mecze rozgrywane w Iławie,

– poczęstunek w przerwie i po meczu, 

– personalizowaną kartę członkowską klubu100

– możliwość uczestniczenia w spotkaniach z piłkarzami,

– pełnoprawne członkostwo klubu,

– gwarantowane miejsce na trybunie krytej,

– możliwość bycia jedną z osób tworzących wspaniałą, zintegrowaną społeczność, którą łączy ta sama pasja i miłość do Jezioraka!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, pozostajemy do Waszej dyspozycji. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć niepowtarzalną wspólnotę, która wspierając Jezioraka podczas rozgrywek ligowych stanie się częścią jego sukcesów!

Dołącz do Nas i zostań członkiem społeczności Jezioraka!

Zapraszamy,

klub100 Jeziorak Iława!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji