Kawa na ławę: Prawda o naszym klubie

Kampania wyborcza cały czas trwa, politycy przechwalają się wymieniając swoje osiągnięcia, a za niepowodzenia obwiniają przeciwników. W eterze pojawia się wiele informacji dotyczących rozwoju Iławy na przestrzeni ostatnich lat, w tym dotyczących życia sportowego miasta, co przecież interesuje nas (Klub i Kibiców) najbardziej.

Nie biorąc udziału w przepychankach politycznych, chcielibyśmy Wam przedstawić szereg informacji z życia Klubu. Pokazać, jak w ostatnich latach, wyglądało funkcjonowanie Jezioraka na mapie Iławy, począwszy od jego finansowania (kto tak naprawdę utrzymuje Klub?), ile to wszystko kosztuje?, jak wygląda korzystanie z infrastruktury miejskiej (kto za to i ile płaci?), jak nasze miasto pod tym względem wypada w porównaniu z innymi miastami konkurującymi w lidze?

Celem naszej serii jest dostarczenie Wam rzetelnych i klarownych informacji o realnych warunkach i wyzwaniach, z jakimi zmaga się nasz Klub. Wszystko po to, byście mogli sami ocenić, co i w jakim stopniu ma wpływ na nasze codziennie funkcjonowanie. Bądźcie z nami na bieżąco, zapraszamy do śledzenia naszej strony i uczestnictwa w dyskusji. Razem budujemy przyszłość Jezioraka oraz Akademii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji