Kibice: Wspólnie przywróćmy zdrowie Arkowi Kucińskiemu!

Arkadiusz Kuciński jest wychowankiem Jezioraka, który zawsze cieszył grą kibiców, wzbudzając jednocześnie podziw wśród fanów Jezioraka i rywali. Niedawno powrócił na boisko, po wyleczeniu groźnej kontuzji. Niestety ponownie ma problemy ze zdrowiem, przez poważny uraz, jakiego nabawił się podczas meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski-Jeziorak Iława – Huragan Morąg. Zapraszamy do udziału w zbiórce środków, które wesprą leczenie Arka! Dziękujemy kibicom Jezioraka, którzy zorganizowali zbiórkę!

Kibice Jezioraka wyszli z inicjatywą, której celem jest zebranie środków na „Pomoc w leczeniu Kuciniaka”, gdyż taki tytuł otrzymała zbiórka pieniędzy, na leczenie naszego piłkarza Arka Kucińskiego, który niedawno powrócił na boisko po podobnym urazie kolana, a teraz niestety drugi raz walczy o zdrowie. Ponownie doznał poważnej kontuzji, po nierozważnym ataku rywala, czego efektem było zerwanie więzadła krzyżowego przedniego i naderwane więzadła pobocznego.

Iławski Klub Sportowy opłacił operację, po której Arek dochodzi do siebie. Na tym się jednak to nie kończy, zabieg to nie wszystko. Potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. Dziękujemy inicjatorowi zbiórki, a także wszystkim osobom, które już dokonały wpłaty. Zachęcamy każdego z Was do tego, by pomóc Arkowi w powrocie do zdrowia! Aro, czekamy na Ciebie! Jesteś dla nas niezwykle ważny! Na boisku i poza nim, wiemy, że już niedługo ponownie będziesz zachwycał nas swoją grą, uśmiechem, a wśród rywali będziesz budził szacunek i podziw. Cała Rodzina Jezioraka (i nie tylko) jest z Tobą, razem postawimy Cię na nogi! Link do zbiórki znajduje się TUTAJ!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji