Klub100 się rozwija, a Jeziorak wraz z nim!

Klub100 rozwija się z każdym dniem coraz bardziej o czym świadczy rosnąca liczba uczestników. Jednym z pierwszych członków został aktualny dyrektor klubu – Zbigniew Szczypiński.
 

Klub100 zainaugurował swoją działalność 25 marca br. Cieszymy się, że grono członków Klubu systematycznie się rozrasta. Na naszej stronie rozpoczynamy cykl, w którym przybliżymy wam sylwetki osób związanych z klubem100.

Zbigniew Szczypiński – dyrektor Jezioraka:

– Uważam, że klub100 to doskonała forma pomocy Jeziorakowi przez byłych członków zarządu, zawodników, kibiców czy radnych. Po prostu wszystkich, którym dobro naszego klubu leży na sercu. Tak jest w innych miastach i mam nadzieję, że rozwinie się to też w Iławie.

Trzonem projektu „Klub100” jest wsparcie finansowe piłkarskiej sekcji Jezioraka w osiągnięciu celu jakim jest awans do 3 ligi. Wszystkich tych, którzy nie są członkami naszego klubu zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi! Członkostwo w klubie100 to przede wszystkim powód do dumy, ale również masa korzyści.

Każdy z członków klubu otrzymuje imienną kartę identyfikacyjną, która uprawnia do darmowego wstępu na wszystkie mecze domowe, gwarantowane miejsce na trybunie krytej, poczęstunek w przerwie i po meczu, spotkanie z piłkarzami i działaczami klubu w przerwie i po meczu.

Nie czekaj – wstąp do klubu100 i buduj z nami przyszłość Jezioraka!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji