Kolejna umowa przedłużona. Biuro Rachunkowe Antares zostaje z nami

Z dumą informujemy, że kolejna firma postanowiła przedłużyć współpracę z naszym klubem. Biuro Rachunkowe Antares Ewa Jackowska będzie grać razem z nami również w 2021 roku.

Korzystając z okazji postanowiliśmy zadać kilka pytań właścicielom Biura, aby bliżej zaprezentować wszystkim kibicom Jezioraka naszego sponsora. O związkach rodzinnych z Jeziorakiem, współpracy z klubem, wsparciu lokalnego sportu i o tym kogo darzą zaufaniem i sympatią.

– Lokalny patriotyzm dla naszej rodziny był zawsze niezwykle ważny. Od kiedy tylko pamiętamy, związani jesteśmy ze sportem. Starszy syn trenował w jednej z młodzieżowych grup Jezioraka, z kolei młodszy syn bardzo długo związany był ze sportami wodnymi. Współwłaściciel Waldemar Jackowski przez wiele lat współpracował z władzami klubu Jeziorak w związku z poprzednim miejscem pracy. Wspieranie lokalnego sportu i drużyny, która od wielu lat jest bliska dla naszej rodziny, a przez to dla naszej rodzinnej firmy jest dla nas niezwykłym zaszczytem. Wszelkie sukcesy, radość wewnątrz Rodziny Jezioraka w związku z kolejnymi etapami budowania mocnego zespołu i wizytówki naszego miasta w całym województwie napawa nas dumą, że możemy uczestniczyć w takim projekcie.

– W Rodzinie Jezioraka jesteśmy od 01.01.2017 r. Zaproszenie do współpracy dostaliśmy od jednego z naszych klientów firmy KONSTAL a konkretnie od Pana Miłosza Koneckiego. Biorąc pod uwagę fakt, że z bardzo dużą liczbą klientów naszego biura, których darzymy ogromnym zaufaniem i sympatią  mogliśmy wspólnie tworzyć Rodzinę Jezioraka- nie zastanawialiśmy się ani chwili. 

Biuro Rachunkowe ANTARES powstało 01.01.2010 r. Na początku Biuro działało na rynku lokalnym. Obecnie firma działa także na rynku krajowym. Biuro świadczy pełen wachlarz usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Zajmuje się rozliczaniem pełnej księgowości jak i księgowości uproszczonej. Ponadto Biuro prowadzi usługi doradcze w zakresie księgowości, zajmuje się sporządzaniem wszelkich wniosków o pozyskiwanie środków na rozwój firmy.

ANTARES to firma rodzinna Ewy i Waldemara Jackowskich posiadająca Certyfikat  Księgowy  wydany przez Ministra Finansów w 2009 roku. Właścicielka Biura Ewa Jackowska to osoba o dużym doświadczeniu księgowym,  od ponad 32 lat nieprzerwalnie zajmuje się podatkami. Jest Biegłym Sądowym z zakresu ekonomii i rachunkowości przy Sądzie Okręgowym w Elblągu i Olsztynie, gdzie zajmuje się sporządzaniem opinii. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z klientami i wykorzystuje wiedzę przy rozwiązywaniu nawet bardzo zawiłych problemów podatkowych swoich klientów.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji