Kolejny ważny mecz. Przed meczem: Polonia Iłowo – Jeziorak Iława

Już dziś o godzinie 17:00 piłkarze Jezioraka rozegrają kolejny ligowy pojedynek. Iławianie zagrają na wyjeździe z Polonią Iłowo. Mamy dziś tylko jedną myśl… Jeziorak tylko zwycięstwo!

Piłkarze Jezioraka w poprzedni weekend podzielili się punktami z Mazurem Ełk. Dziś (sobota, 20 kwietnia) „Jeziorowcy” stoją przed szansą, a raczej obowiązkiem dopisania do swojego dorobku kolejnej punktowej zdobyczy.

Zawodnicy, których trenuje Adam Boros, zmierzą się z podopiecznymi Macieja Rogalskiego (legendy Lechii Gdańsk i Mławianki Mława), czyli Polonią Iłowo. Zawodnicy z Iłowa zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli, mając 11 punktów, czyli 8 punktów straty do drużyny z Iławy. W poprzedniej kolejce gracze Polonii wygrali jednak 2:0 z rezerwami Olimpii Elbląg, co pokazuje, że zespół ten do końca będzie walczył o utrzymanie w forBET IV lidze.

W meczu siódmej kolejki dzisiejszy rywal piłkarzy Jezioraka pokonał 1:0 zespół z Iławy po trafieniu Filipa Rogalskiego. Dziś więc nadarza się okazja do rewanżu. Spotkanie rozpocznie się w Iłowo-Osada o godzinie 17:00, na stadionie przy ulicy Akacyjnej.

Jeziorak, tylko zwycięstwo!

Sędziować będą: Grzegorz Kujawa (sędzia główny), Andrzej Jerszewski (asystent nr 1), Piotr Andryszczyk.

Mały, wielki futbol

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji