II Liga Piłki Ręcznej: Kolmax nowym sponsorem piłkarzy ręcznych Jezioraka

– Jest to niewątpliwie duże wsparcie dla naszej, nadal rozwijającej się sekcji – komentuje Łukasz Kamiński rozpoczętą we wtorek współpracę sponsorską piłkarzy ręcznych Jezioraka z firmą Kolmax. Przedsiębiorstwo, które rocznie produkuje ponad milion par butów z tworzyw sztucznych, będzie wspierało szczypiornistów do stycznia 2019 roku.

 
Spotkanie w sprawie dogadania szczegółów współpracy piłkarzy ręcznych Jezioraka z firmą Kolmax odbyło się we wtorek. Zarząd Jezioraka reprezentował Łukasz Kamiński, zaś naszego nowego sponsora – prezes zarządu Kolmax Marek Kolcz.
 
– Chcę bardzo podziękować panu prezesowi, że firma Kolmax zdecydowała się wesprzeć nas finansowo. Będziemy robić wszystko, aby obie strony były zadowolone ze współpracy. Uważam, że sponsoring drużyny sportowej nie powinien odbywać się na zasadzie, że jedna strona tylko daje, nie otrzymując nic w zamian. Podejmiemy wszelkie starania, aby zadowolenie ze współpracy było po obu stornach. Jest to niewątpliwie duże wsparcie dla naszej, nadal rozwijającej się sekcji – komentuje rozpoczętą współpracę Kamiński. – Obecnie jesteśmy na etapie pozyskiwania sponsorów dla bardziej sprawnego rozwoju. Jak w każdym sporcie, w tych czasach pieniądze odgrywają kluczową rolę, dlatego zapraszamy do współpracy wszystkie chętne firmy, chcące rozszerzyć swoje nakłady na reklamę o iławską piłkę ręczną. Nadal szukamy sponsora tytularnego oraz strategicznego. Chcę w tym miejscu nadmienić, że reprezentujemy Iławę w czterech województwach (warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim oraz zachodniopomorskim) i to we wszystkich znaczących miastach, jak Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Wejherowo, Tczew, Olsztyn, czy Gryfino.
 
W imieniu Rodziny Jezioraka nowemu sponsorowi serdecznie dziękujemy za zaufanie.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji