Komunikat dotyczący dystrybucji darmowych wejściówek na mecz Jeziorak Iława – Lechia Gdańsk

W sobotę o godzinie 15:00 piłkarze Jezioraka podejmą na własnym stadionie grającą w ekstraklasie Lechię Gdańsk. Będzie to mecz z okazji 75-lecia klubu, które wypadało w ubiegłym roku. W komunikacie podamy kilka ważnych informacji, w tym o dystrybucji i podziale obowiązkowych darmowych wejściówek na to spotkanie.

W sobotę 4 września o godzinie 15:00 piłkarze Jezioraka Iława zagrają z Lechią Gdańsk. Spotkanie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców i fanów sportu. Iławski klub chciałby się podzielić kilkoma ważnymi informacjami organizacyjnymi.

Każda osoba, która chce obejrzeć to spotkanie na stadionie, jest zobowiązania do posiadania darmowej wejściówki, a ze względu na obostrzenia związane z Covid-19 będzie ich zaledwie 1500. – Dystrybucja odbywać się będzie w środę 1 września w siedzibie z klubu, w godzinach 8-18.

Dla kibiców będą przeznaczone dwie pule darmowych biletów. 1250 sztuk będzie dostępnych dla osób zaszczepionych, a 250 dla tych kibiców, którzy nie poddali się jeszcze szczepieniu. Wszyscy zainteresowani są zobowiązani do tego, by przy odbiorze wejściówek podpisać imienną listę, a także podać informację o zaszczepieniu, lub jego braku. Każdy kibic może maksymalnie pobrać pięć wejściówek, podpisując imienną listę, w imieniu osób dla których, się je weźmie.

Karty Rodziny Jezioraka będą honorowane, ale członków również obowiązuje podpisanie listy, kontakt e-mail, bądź telefoniczny, w celu udzielenia wszelkich wymaganych przez nas informacji. Prosimy o kontakt, pisząc na e-mail: sekretariat@jeziorakilawa.pl, bądź dzwoniąc na numer telefonu: 537 286 238.

Zarząd Iławskiego Klubu Sportowego Jeziorak Iława informuje, że wprowadzenie dwóch puli biletów, nie jest wymysłem klubu, a działanie z obowiązującymi przepisami.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji