[KOMUNIKAT] Mecz z Polonią Lidzbark Warmiński bez udziału publiczności!

W związku z wprowadzeniem tzw. czerwonej strefy na terenie powiatu iławskiego i zwiększeniem obostrzeń minimalizujących rozprzestrzenianie się koronawirusa, zaplanowany na niedzielę mecz pomiędzy Jeziorakiem Iława a Polonią Lidzbark Warmiński odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisja spotkania na tvcom.pl od godziny 14:00.

– Mecze w czerwonej strefie odbywają się bez kibiców. To jest odgórne postanowienie Ministerstwa Zdrowia. Nie jest to dla nas komfortowa sytuacja, bo piłkarze grają dla kibiców, którzy zawsze licznie przychodzą na iławski stadion, by obejrzeć mecz. Niestety teraz nie będziemy mogli liczyć na doping, jednak w pełni rozumiemy sytuację, do której podchodzimy z pełną powagą i liczymy na zrozumienie naszych fanów. Niedzielny mecz odbędzie się więc bez udziału publiczności, a my apelujemy do wszystkich mieszkańców powiatu iławskiego o jeszcze większe przestrzeganie obostrzeń minimalizujących rozprzestrzenianie się wirusa. Bezpieczeństwo jest w tej sytuacji priorytetem. Liczę, że wkrótce ponownie spotkamy się na stadionie, by w pełni przeżywać piłkarskie emocje – mówi Andrzej Sobiech, prezes Jezioraka Iława.

W wypadku korekty lub zmian obostrzeń, Klub będzie reagował stosownie do zmieniającej się sytuacji. O wszelkich zmianach będziemy informowali na bieżąco.

Zachęcamy do obejrzenia tego spotkania na Tvcom! Koszt wykupienia transmisji to 10 zł. Link do tego wydarzenia poniżej:

https://tiny.pl/74732

#GramyRazem #ZawszeJeziorak #KibicujęWDomu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji