[KOMUNIKAT] Ważne informacje przed meczem z Lechią

Uwaga Kibice! W dniu meczu wejściówki będzie można kupić wyłącznie w kasie przy głównym wejściu na stadion (od strony pływalni), dlatego zalecamy, by w celu uniknięcia kolejek nabyć je wcześniej. Więcej istotnych informacji organizacyjnych opisujemy w dalszej części komunikatu.
 
Informacje organizacyjne przed meczem towarzyskim Jeziorak Iława – Lechia Gdańsk | 25 marca 2017, 12:30, Stadion Miejski w Iławie
 
WEJŚCIÓWKI I OTWARCIE STADIONU
 
10:00 – otwarcie kasy przy głównym wejściu na stadion (od strony pływalni, ul. Sienkiewicza) – będzie to jedyna kasa, w której w dniu meczu dostępne będą wejściówki.
 
11:00 – otwarcie stadionu dla Kibiców – wejścia od ul. Sienkiewicza i Stacyjnej.
 
W celu uniknięcia kolejki zalecamy zaopatrzyć się w wejściówki wcześniej, w miejscach podanych w tym komunikacie (kliknij).
 
SEKTORY RODZINNE I ATRAKCJE DLA DZIECI
 
Zalecamy, aby osoby wybierające się na mecz z dziećmi, zasiadły na Sektorach Rodzinnych znajdujących się po obu stronach tunelu prowadzącego na murawę (zakole i sektor pomiędzy krytą trybuną, a tunelem). Na najmłodszych czekać będą Animatorzy z Tęczowej Krainy, którzy będą malować dzieciom buzie, skręcać baloniki i przywitają pociechy maskotkami.
 
SAMOCHODY
 
Na stadion będą mogły wjechać wyłącznie samochody organizatorów imprezy oraz przedstawicieli obu klubów. Zalecamy, by tego dnia zostawić samochody w domu, gdyż wokół stadionu jest ograniczona ilość miejsc parkingowych. Można za to skorzystać z usług Zakładu Komunikacji Miejskiej, który ma swoje przystanki zarówno na ul. Sienkiewicza, jak i Biskupskiej (kliknij, aby obejrzeć rozkład jazdy autobusów).
 
ZDJĘCIA I AUTOGRAFY
 
Tuż po meczu zawodnicy Lechii Gdańsk będą rozdawać autografy i pozować do zdjęć z Kibicami. W tym celu zostanie utworzona specjalna strefa na parkingu przy wejściu na boisko ze sztuczną nawierzchnią. Prosimy nie ustawiać się przy tunelu prowadzącym na murawę i budynku klubowym. Zawodnicy będą do dyspozycji Kibiców tak długo, jak będzie to konieczne.
 
SANITARIATY
 
W trakcie meczu do dyspozycji Kibiców będą zarówno toi-toie rozmieszczone w różnych częściach stadionu, jak również toaleta znajdująca się przy wejściu na stadion od ul. Stacyjnej. Nie będzie możliwości skorzystania z toalety znajdującej się w budynku klubowym.
 
LEGITYMACJE CZŁONKOWSKIE
 
Wprawdzie zdecydowana większość Kibiców już odebrała swoje legitymacje członkowskie, ale osoby, które do tej pory tego nie uczyniły, mogą to zrobić w czwartek i piątek w budynku klubowym – praktycznie przez cały dzień, jednak zalecamy pojawiać się na stadionie w godzinach: 9-12 i 15-17. Członkowie klubu nie muszą kupować wejściówek na mecz.
 
AKREDYTACJE I WEJŚCIÓWKI ZAMÓWIONE PRZEZ INTERNET
 
Dziennikarze, którzy złożyli chęć uczestnictwa w meczu (kliknij, aby sprawdzić, jak to zrobić), będą mogli odebrać identyfikatory w dniu meczu od godz. 10:00 w kasie przy głównym wejściu na stadion (od strony pływalni, ul. Sienkiewicza). Podobnie z Kibicami, którzy zakupili wejściówki przez internet wpłacając pieniądze na konto klubu.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji