Komunikat Zarządu ITS Jeziorak Iława

Zarząd klubu informuje, iż podczas posiedzenia, które odbyło się w dniu 12 listopada 2020 roku podjął uchwałę dotyczącą cen składek członkowskich na rok 2021 oraz walnego zgromadzenia sprawozdawczo-wyborczego.

Ponadto na wniosek v-ce prezesa ds. piłki ręcznej Łukasza Kamińskiego przegłosowano nowe zasady wstępu kibiców na mecze piłki ręcznej posiadających karty Rodziny Jezioraka. Uchwalono, aby każda sekcja Stowarzyszenia ITS Jeziorak posiadała indywidualne karty członkowskie, jednocześnie nie zezwala na darmowy wstęp na mecze iławskich szczypiornistów posiadaczom kart innych niż sekcji piłki ręcznej. Tym samym karta sekcji piłki ręcznej nie uprawnia do darmowego wstępu na mecze piłki nożnej, tenisa stołowego i sztuk walki. Nie dotyczy to posiadaczy kart członkowskich pozostałych sekcji, które nadal mają darmowy wstęp na spotkania piłkarskie.

Koszt składki członkowskiej na rok 2021 to kolejno 100 zł dla osób powyżej 16 roku życia oraz 30 zł dla osób poniżej 16 roku życia. Dla osób, które zakupią kartę Rodziny Jezioraka w grudniu i styczniu, będzie dodawany klubowy kalendarz Jeziorak. Cena kalendarza w wolnej sprzedaży została ustalona na 20 złotych.
Ceny biletów na mecze piłki nożnej do końca sezonu pozostaną bez zmian, będzie to 10 złotych.

Mając na uwadze wspólne bezpieczeństwo, obowiązujący stan epidemii oraz zagrożenia epidemicznego wirusem SARS-CoV-2 COVID-19, obostrzenia wynikające z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19.06.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, zwołanie oraz przeprowadzenie Walnego Zgromadzenia w terminie 4 grudnia 2020r. w dotychczasowym trybie nie jest możliwe. W związku z powyższym Zarząd ITS Jeziorak jednogłośnie podjął Uchwałę o przełożeniu zebrania sprawozdawczo-wyborczego na czerwiec 2021 roku.

Ostatnim postanowieniem Zarządu, również jednogłośnym było wyrażenie zgody na używanie nazwy i herbu klubowego drużynie esportowej “Jeziorak eSports” oraz utworzenia w przyszłości nowej sekcji esportowej w strukturach Stowarzyszenia ITS Jeziorak Iława.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji