Konkurs: #MojaNiepodległa

Z okazji dzisiejszego święta zapraszamy do udziału w patriotycznym konkursie, w którym do zgarnięcia jest anglojęzyczna książka, którą przywieźliśmy dziś z Sejmu Rzeczypospolitej.

Dziś świętujemy 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. 101 lat temu Rada Regencyjna przekazała władzę Józefowi Piłsudskiemu, który wówczas przybył do Warszawy.

Z okazji tego radosnego dnia zorganizowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest angielska wersja albumu ” Chrześcijaństwo w dziejach Polski i Polaków. 966-2016″, który ukazał się nakładem Wydawnictwa Sejmowego z okazji 1050. rocznicy przyjęcia przez Polskę chrztu oraz początków państwowości polskiej.  By wziąć udział w konkursie należy:

-Polubić stronę Jezioraka

-Polubić i udostępnić post

-W komentarzu na naszym Fan Page na Facebooku w kilku zdaniach napisać – dlaczego kochasz Polskę, Iławę i Jeziorak. Wszystkie formy są dozwolone, a autor najbardziej kreatywnego komentarza otrzyma książkę. Można dodać tylko jeden komentarz. Komentarze edytowane i dodane po terminie nie będą brane pod uwagę.

Konkurs startuje w poniedziałek 11 listopada o godzinie 20:19, a kończy się w niedzielę 17 listopada o godzinie 23:59. Wręczenie nagrody odbędzie się przed meczem z Motorem Lubawa, a gdyby mecz nie został rozegrany, to w umówionym terminie. Szczęśliwemu zwycięzcy zrobimy pamiątkowe zdjęcie, które również wykorzystamy do celów marketingowych.

// Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji