Konkurs! Stwórz maskotkę klubową Jezioraka Iława

Drodzy Jeziorowcy, mamy dla Was konkurs! IKS Jeziorak Iława będzie miał swoją maskotkę klubową! Jak będzie ona wyglądała oraz jakie będzie nosić imię? O tym zadecydujecie Wy!

Inicjatywa stworzenia konkursu wyszła od Radnego Rady Miejskiej, a także kibica Jezioraka, Michała Młotka. W ogólnym założeniu ma to być przebranie lub ludzka postać białego orła, który będzie nosić męskie imię. Nasza maskotka będzie obecna na wszystkich wydarzeniach piłkarskich w Iławie, a w szczególności tych organizowanych dla dzieci. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży do 15. roku życia włącznie.

Klub powinien mieć swoją maskotkę-bohatera
„Maskotka klubowa to postać, która w szczególności będzie wzbudzać zainteresowanie najmłodszych kibiców IKS Jeziorak Iława, ale nie tylko. W Stanach Zjednoczonych wszystkie drużyny sportowe posiadają swoją maskotkę, a zarazem bohatera. Miałem okazje grać w piłkę w drużynie uniwersyteckiej w USA, w której maskotką był „Golden Falcon”, dlatego od razu spodobał mi się ten pomysł i inicjatywa Pana Michała Młotka. Jeszcze bardziej interesujące jest to, że to właśnie dzieci i młodzież mają możliwość narysowania swojego bohatera klubowego i wymyślenia mu imienia. Na tej podstawie zostanie opracowany cały koncept. Naszego klubowego bohatera będzie można zobaczyć i zrobić sobie z nim zdjęcie na wszystkich meczach i większych imprezach. Będzie również odwiedzać lokalne przedszkola i szkoły, aby zachęcać do trenowania piłki nożnej. Jestem pewien, że bohater IKS na stałe wpisze się do życia naszego klubu, a wszystkie dzieci będą chciały z nim zagrać w Akademii Piłkarskiej IKS Jeziorak Iława”. – powiedział wiceprezes klubu ds. piłki młodzieżowej i rozwoju Akademii, Piotr Śnihur.

Atrakcyjne nagrody
Dla autorów trzech najlepszych prac czekają ufundowane przez Michała Młotka, atrakcyjne nagrody:

  • 1. miejsce – koszulka z autografem Grzegorza Laty, piłka z autografem Tomasza Frankowskiego i zestaw piłkarski;
  • 2. miejsce – zestaw piłkarski;
  • 3. miejsce – zestaw piłkarski.

Szczegóły konkursu
Konkurs trwa w dniach 2-31 lipca 2023 r. do godz. 23:59. Zdjęcia swoich prac wraz z imieniem Orła możecie publikować w komentarzach pod postem konkursowym, który znajdziecie na profilu faceboowym klubu (www.facebook.com/jeziorakilawa). Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni, a następnie ogłoszeni do 07.08.2023 r. Wręczenie nagród odbędzie się w dniach – 16-17 sierpnia 2023 r. Regulamin konkursu znajdziecie pod linkiem: https://jeziorakilawa.pl/regulamin-konkursu-stworz-maskotke-klubowa-jezioraka-ilawa/. Nie możemy doczekać się Waszych propozycji!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji