Krajobraz po Walnym Zgromadzeniu: Wybory przełożone o dwa tygodnie

We wtorek w iławskiej hali sportowo-widowiskowej odbyło się Walne Zgromadzenie. Uzupełniono wakat w Komisji Rewizyjnej, zapoznano się z tym, co do przekazania miał prezes Tomasz Radziwilski. Podjęto również uchwałę o odłączeniu z klubu sekcji piłki ręcznej.

We wtorkowy wieczór zebraliśmy się, by dyskutować nad stanem Iławskiego Klubu Sportowego i jego przyszłością. Po zapoznaniu się ze sprawozdaniem prezesa Tomasza Radziwilskiego zarząd otrzymał absolutorium, uzupełniono również wakat w Komisji Rewizyjnej. Jakuba Kaskę zastąpił Tomasz Michalski.

Przegłosowano praktycznie w pełnym porozumieniu odłączenie z klubu sekcji piłki ręcznej, która ma przejść pod egidę nowo powstałego Iławskiego Klubu Piłki Ręcznej.

Dodajmy, że rezygnację z pracy złożyli wszyscy członkowie zarządu. Nie udało się wybrać ich następców, więc zebrani członkowie doszli do porozumienia, że Walne Zgromadzenie trzeba przenieść o dwa tygodnie. Następnym terminem będzie wtorek 4 czerwca godzina 19:00. Więcej informacji umieścimy niebawem.

Mały, wielki futbol

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji