Leszek Gajewski menagerem sportowym klubu

Cieszymy się ogromnie, że możemy przedstawić Wam nową osobę współpracującą z naszym klubem piłkarskim IKS Jeziorak Iława. Przedstawiamy Leszka Gajewskiego, który objął stanowisko Managera Sportowego klubu.

Leszek Gajewski to osoba posiadająca bogate doświadczenie w branży sportowej. Ma kwalifikacje trenerskie UEFA C oraz wykształcenie z zakresu zarządzania sportem. Jego głównym zadaniem w naszym klubie będzie zaangażowanie nowych sponsorów do współpracy z drużyną seniorską oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi sponsorami. Ponadto, Leszek będzie odpowiedzialny za skauting, co pozwoli naszemu sztabowi szkoleniowemu na testowanie nowych zawodników. Dzięki temu będziemy mieć możliwość poszerzenia naszego składu o utalentowanych i obiecujących zawodników. Jest wychowankiem i byłym zawodnikiem Jezioraka, a także okolicznych klubów.

Leszku, witamy Cię serdecznie na pokładzie naszego klubu. Jesteśmy przekonani, że Twoje doświadczenie i zaangażowanie przyczynią się do dalszego rozwoju naszej drużyny. Życzymy Ci powodzenia w pełnieniu nowej funkcji i jesteśmy pewni, że razem osiągniemy wiele sukcesów! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji