Łukasz Suchocki zawodnikiem Jezioraka

Po 10 latach gry w innych zespołach do Jezioraka wraca Łukasz Suchocki. 30-letni wychowanek iławskiego klubu ostatnie pół roku spędził w III-ligowym Sokole Ostróda, z którym zdobył Wojewódzki Puchar Polski. Wcześniej grał w klubach I i II ligi, głównie w Stomilu Olsztyn, a także Olimpii Grudziądz i Chojniczance Chojnice.
 
W czwartek 29 czerwca Łukasz Suchocki spotkał się z władzami Jezioraka. W spotkaniu uczestniczył także Łukasz Zawłocki, przedstawiciel Zawbudu, jednego z głównych sponsorów Jezioraka. Na koniec spotkania doszło do symbolicznego uścisku dłoni Suchockiego i Andrzeja Sobiecha, prezesa klubu.
 
Łukasz Suchocki urodził się 3 lutego 1987 roku w Iławie i jest wychowankiem Jezioraka grającym na pozycji pomocnika. Na Sienkiewicza 1 grał do końca sezonu 2006/2007, kiedy Jeziorak występował w IV lidze. To także w tym sezonie iławianie pokonali w Pucharze Polski Zagłębie Sosnowiec 1:0, a później, w 1/16 finału, polegli po dogrywce z Zagłębiem Lubin 2:3.
 
Następnie przez sześć sezonów Suchocki reprezentował barwy Stomilu Olsztyn w II i I lidze. Później półtora roku spędził w Olimpii Grudziądz, kolejną rundę w Chojniczance Chojnice i znów wrócił do Stomilu. Ostatnie pół roku grał w III-ligowym Sokole Ostróda, z którym niedawno zdobył Wojewódzki Puchar Polski.
 
Suchocki jest pierwszym zawodnikiem, którym wzmocnił drużynę Jezioraka po awansie z A klasy do Klasy Okręgowej.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji