Maciej Banaszek jest testowany przez Jeziorak

Trener Wojciech Tarnowski testuje Macieja Banaszka, który jesienią występował w Ossie Biskupiec Pomorski, aktualnie czwartym zespole klasy okręgowej (gr. 2). 18-latek jest graczem ofensywnym, mogącym grać na pozycji napastnika i pomocnika.

Za piłkarzami Jezioraka drugi trening, na wczorajszych zajęciach mogliśmy zauważyć 18-letniego Macieja Banaszka, który podczas jesiennych rozgrywek reprezentował barwy Ossy Biskupiec Pomorski. Jest to zawodnik, mogący grać na pozycji napastnika i pomocnika.

Popularny “Banan” w poprzednim sezonie reprezentował barwy Iławskiego Klubu Sportowego, debiutując w drużynie seniorów 14 listopada 2020 r., zmieniając w 81. minucie Arkadiusza Kucińskiego podczas meczu z Mamrami Giżycko. Maciej występował również w juniorach, Makroregionalnej Lidze Juniorów, a także dalej w zespole seniorów.

Wywalczył również miejsce w podstawowym składzie pierwszej drużyny, a w 5 czerwca 2021 r., zdobył dwa piękne gole w meczu z Granicą Kętrzyn, iławianie wygrali to spotkanie 3:1, a jeszcze jednego, również pięknego gola z rzutu wolnego zdobył Michał Kwiatkowski.

Maciej Banaszek jest testowany przez trenera Wojciecha Tarnowskiego, który przygląda się temu zawodnikowi, sprawdzając przydatność 18-latka do zespołu, który znajduje się na trzecim miejscu w tabeli forBET IV ligi.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji