Maciej Banaszek w Ossie Biskupiec

Podczas piłkarskiej wiosny nie zobaczymy w barwach iławskiego zespołu Macieja Banaszka. 21-letni pomocnik został wypożyczony do Ossy Biskupiec.

Z pewnością kibice Jezioraka byli zaskoczeni faktem, że podczas sobotniego sparingu Jezioraka II Iława z Ossą Biskupiec, w barwach zespołu z ligi okręgowej zagrał  Maciej Banaszek.

21-letni pomocnik został wypożyczony do klubu z Biskupca Pomorskiego do końca sezonu. „Banan” w obecnym sezonie w związku z kontuzją rozegrał sześć spotkań w forBET IV lidze, zdobywając jednego gola. Na IV ligowym szlaku w sezonie 2023/2024 spędził 479 minut i 127 minut w Wojewódzkim Pucharze Polski.

W barwach pierwszej drużyny Jezioraka Banaszek zagrał w 71 spotkaniach. Na boiskach forBET IV ligi pojawił się 66-krotnie, spędzając na boisku 3585 minut, zdobywając jedenaście goli. W meczach Wojewódzkiego Puchar Polski zagrał w pięciu meczach, w których rozegrał 498 minut.

Podczas przerwy związanej z urazem Maciek korzystał z usług partnera medycznego Jezioraka kliniki Rehasport. Maćku, dziękujemy Ci za wiele pięknych spędzonych chwil w barwach Jezioraka. Życzymy powodzenia!

Maciej Banaszek w sobotnim sparingu wystąpił w Ossie Biskupiec. Został wypożyczony do końca sezonu.

Mały, wielki futbol

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji