Maciej Wolski w Stali Mielec

Maciej Wolski został piłkarzem Stali Mielec. 25-letni wychowanek Jezioraka, zdążył już zadebiutować w barwach Stali. Dwukrotny zdobywca Mistrzostwa Polski zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy.

Urodzony w Nowym Mieście Lubawskim wychowanek Jezioraka Iława-Maciej Wolski, niedawno zmienił klubowe barwy. Po kilku latach gry w ŁKS Łódź, który obecnie występuje w I–lidze, przeniósł się do dwukrotnego Mistrza Polski, jakim jest mielecka Stal.

Maciej Wolski jest wychowankiem Jezioraka, a dokładnie trenera Jarosława Chodowca. Po kilku latach spędzonych w iławskim klubie przeniósł się do Stomilu Olsztyn, a później do Lechii Gdańsk, w której występował w juniorach i drużynie rezerw. Oprócz tego grał w Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, Olimpii Grudziądz i ŁKS-ie Łódź, z którym w 2019 roku awansował do piłkarskiej Ekstraklasy. Maciek zadebiutował w najwyższej polskiej lidze 19 lipca 2019 roku, w meczu pierwszej kolejki, przeciwko Lechii. Był wtedy, a także do niedawna podstawowym zawodnikiem łódzkiego klubu. W Ekstraklasie rozegrał 27 spotkań, zdobył również jednego gola.

Wolski niedawno zmienił barwy klubowe, przenosząc się do Stali Mielec. Stał się podstawowym zawodnikiem mieleckiej drużyny, która po zwycięstwie z Lechem Poznań i remisie z Radomiakiem Radom, zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Maćkowi życzymy sukcesów sportowych, osobistych, pięknych asyst, goli, a także omijania przez kontuzje!

Autor: Karol Synowiec

Foto: Michał Trzpis – stalmielec.com

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji